Facebook ukryje liczbę reakcji pod postami? To rewolucyjna zmiana!

2019-09-03 14:58 MK
Facebook GlobalCoin - co to jest? Kiedy będzie?
Autor: LEON NEAL/AFP/East News Fsacebook

Facebook to bez wątpienia najpopularniejszy serwis społecznościowy na całym świecie. Korzystający z niego użytkownicy mogą nieodpłatnie wysyłać do siebie wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, publikować posty na stronie głównej czy też prowadzić rozmowy audiowizualne. Jedną z głównych opcji, które doskonale znane są każdemu korzystającemu z Facebooka, są reakcje. Czy wkrótce znikną one z serwisu? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Facebook - reakcje zostaną wycofane? Nie od dziś wiadomo, że lajki na Facebooku to dla wielu osób wyznacznik bycia popularnym wśród znajomych. Liczba reakcji pod postem istotna jest również dla osób znanych i popularnych marek, które starają się dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Jak się okazuje, już wkrótce możemy być świadkami prawdziwej rewolucji. Właściciele Facebooka myślą bowiem o ukryciu reakcji pod postami, argumentując to dbałością o poziom serwisu. Takie działanie ma sprawić, że użytkownicy zaczną zwracać uwagę na jakość postów, a nie na liczbę zgromadzonych do niego polubień.

Facebook ukryje lajki

Jakiś czas temu, w sieci pojawiła się informacja, jakoby prowadzone były testy nad nową wersją serwisu Instagram, w którym liczba polubień byłaby ukryta. Teraz, jak podaje popularna obserwatorka zmian w mediach społecznościowych Jane Manchun Wong, podobne testy prowadzone są nad Facebookiem. Zgodnie z przekazanymi przez nią informacjami, autorzy postów dalej mogliby sprawdzić, kto na nie zareagował, jednak dla pozostałych informacja ta nie byłaby dostępna. Kiedy spodziewać się zmian?

Facebook - ukryte lajki. Kiedy?

Kiedy zmiany wejdą w życie? Tego jeszcze nie wiadomo. Póki co, prowadzone są jedynie prace nad nowym wyglądem popularnego serwisu społecznościowego. Pewne jest jednak, że jeśli wejdą one w życie, na pewno wzbudzą niemałe kontrowersje i okażą się prawdziwą rewolucją.

Najnowsze