Facebook podsumowanie roku 2019 - jak je zrobić?

2019-12-12 16:33 AD
Facebook
Autor: AFP/EAST NEWS

Facebook to obecnie najpopularniejszy na świecie serwis społecznościowy. Konto na nim posiada niemal każdy z nas. Dzięki temu możemy dzielić się ze znajomymi wyjątkowymi zdjęciami, filmikami i muzyką. Teraz będzie to jeszcze łatwiejsze dzięki wyjątkowemu podsumowaniu roku 2019, które serwis przygotował dla wszystkich! Jak je odpalić i czym się różni od tych z poprzednich lat?

Facebook - przegląd roku 2019 wyświetla się na tablicach Twoich znajomych, a ty nie wiesz jak go zrobić? To banalnie proste. Z przeglądu roku na Facebooku korzysta wielu użytkowników serwisu i z pewnością sięgną po nie również gwiazdy muzyki i filmu. Po raz kolejny zobaczyć możemy wspomnienia nasze i naszych znajomych w filmowej odsłonie. Rok 2019 z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci, mimo to warto utrwalić wspomnienia. Jak co roku po przygotowaniu wideo przez Facebooka mamy możliwość przejrzenia najważniejszych wydarzeń, zdjęć miejsc, w których byliśmy, a także ilość lajków, które zostawiliśmy pod postami. Jeżeli, któreś ze zdjęć w podsumowaniu nam się nie podoba, możemy je z łatwością wymienić. Prócz tego zmieniać będą się również towarzyszące im animacje, bo każde ze zdjęć zasługuje na szczególną oprawę! Obraz możemy oczywiście udostępnić na osi czasu i czekać na reakcje przyjaciół. Warto oznaczyć ich w opisie, by wiedzieli, że wspólne przeżycia są dla ciebie ważne. Jak stworzyć film?

Facebook - podsumowanie roku 2019. Jak je stworzyć?

Facebook przygotował niezwykłą niespodziankę dla swoich fanów! Jak zobaczyć filmik ze wspomnieniami. Pojawi się on automatycznie na waszych profilach. Możecie go obejrzeć, jak również opublikować. Możecie się też dostać na stronę poprzez zakładkę wspomnienia.

Najnowsze