Facebook Messenger - zmiany tylko w Polsce!

i

Autor: fot. Bulls Facebook Messenger

Facebook Messenger - zmiany tylko w Polsce!

2016-10-04 10:55

Nowy Messenger tylko w Polsce! Facebook zmienił swój komunikator na wzór Snapchata, chcąc łowić młodych userów, a testerami nowych funkcji są Polacy! Przygotujcie się na rewolucję! Lista wszystkich zmian na Messengerze do sprawdzenia na ESKA.pl!

Facebook Messenger - zmiany tylko w Polsce! Dlaczego nowa wersja Messengera aktualnie dostępna jest tylko w naszym kraju?! Zdaniem twórców Polacy bardzo szybko i chętnie uczą się nowych technologii. Lista wszystkich zmian na Messengerze w popularnym komunikatorze internetowym do sprawdzenia na ESKA.pl. Największą i najbardziej ciekawą nowością jest Messenger Day. Wystarczy dodać zdjęcia lub filmy, a one znikną po 24 godzinach. Wiadomości pokazywane są nad listą rozmów. Przypomina wam to coś? Oczywiście wiele osób twierdzi iż jest to nowa odmiana Snapchat i Instagram Stories, a Mark Zuckerberg wprowadzając tą funkcjonalność nadrabia zaległości.

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook Messenger zmiany - Polska wersja

Zmiany na Messengerze dotyczą komunikatora na smartfonach. Nie sprawdzicie nowinek i funkcjonalności w wersji na komputerze. Jeśli funkcja Messenger Day sprawdzi się wśród użytkowników w Polsce, to nową wersję komunikatora dostanie cały świat. Mówi się również, że aktualizacja Messengera ma być również mniejszą odsłoną całego serwisu Facebook.

Nowy Messenger - jakie zmiany? [LISTA]

 

  • Messenger Day - opcja dzielenia się ze znajomymi zdjęciami lub filmami na Stories. Materiały dostępne będą przez 24 godziny.
  • Nowe naklejki, które zostały stworzone przez największych ilustratorów! Jedną z ich projektantek jest Polka, Kinga Offert!
  • Łatwe i szybsze wyszukiwanie naklejek - w bardziej uproszczony sposób możemy znaleźć obrazek, który szukamy. Wystarczy wpisać dowolne hasło, a komunikator pokaże nam wszystkie poszukiwane ilustracje!
  • Nowa opcja - w oknie pojawiła się również ikonka aparatu. Możemy szybko zrobić zdjęcie, a następnie wysłać je do wielu osób. W poprzedniej wersji musieliśmy stworzyć grupową rozmowę.

Facebook Messenger w nowej wersji już jest w Polsce! Co sądzicie o ulepszeniach? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem! 

Testowana właśnie funkcja Facebooka może okazać się wielkim sukcesem albo gigantyczną wpadką. Trendy, które podbijają media społecznościowe czasami są przecież czystą rozrywką, ale bywają też niebezpieczne – na przykład ze względu na wpływ, jaki mają na młodych ludzi. Chociaż dziś zdarza się to rzadziej, jeszcze kilka lat temu z powodu „dążenia do nieskończonej liczby lajków” dochodziło do prawdziwych tragedii. Doskonale ukazuje to film #SELFIE do oglądania za darmo na eskaGO!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>