Facebook - jak sprawdzić wysłane zaproszenia? Wystarczy kilka klików

2021-06-07 14:39
Facebook
Autor: SOPA Images/SIPA/SIPA/East News

Masz wrażenie, że przez pomyłkę wysłałeś komuś zaproszenie na Facebooku? A może chciałbyś anulować to, które do tej pory nie zostało zaakceptowane? To możliwe. Wystarczy zaledwie kilka klików, by sprawdzić wysłane zaproszenia i podjąć decyzję, co z nimi zrobić. W artykule znajdziesz instrukcję krok po kroku.

Facebook - jak sprawdzić wysłane zaproszenia? Ta wiedza na pewno przyda się niejednej osobie, która korzysta z najpopularniejszego serwisu społecznościowego. Chyba każdy z nas choć raz wysłał zaproszenie osobie, która nie powinna go otrzymać, jak również nie otrzymał informacji zwrotnej o zaakceptowaniu zaproszenia do grona znajomych przez innego użytkownika serwisu. Mając konto na Facebooku od lat, często nie przykuwamy do tego zbyt dużej uwagi. Jeśli jednak chciałbyś sprawdzić, kto nie zaakceptował twojego zaproszenia, to jest to jak najbardziej możliwe. Facebook umożliwia swoim użytkownikom skorzystanie z wielu funkcji, o których mało kto ma pojęcie. Jakiś czas temu pisaliśmy o ukrywaniu polubień na Facebooku, a teraz czas na sprawdzenie wysłanych na przestrzeni lat zaproszeń do grona znajomych. Aby zobaczyć, kto zlekceważył naszą prośbę, wystarczy zaledwie klików.

Facebook - wysłane zaproszenia

Sprawdzenie komu umknęły, bądź przez kogo zostały zignorowane nasze zaproszenia do grona znajomych jest bardzo proste. Poniżej opisujemy krok po kroku, jak sprawdzić wysłane na FB zaproszenia.

  • Wejdź na swój profil i kliknij trzy kropki pod zdjęciem
  • Wybierz Dziennik aktywności
  • Znajdź zakładkę Kontakty i wejdź w nią
  • Następnie wybierz opcję Wysłane zaproszenia do grona znajomych

Facebook poinformuje cię nie tylko o tym, kto zignorował twoje zaproszenie, ale również kiedy.

Instagram - sztuka czy erotyka?
Najnowsze