Facebook - gry online, które warto znać

2020-08-06 13:33
Facebook
Autor: pixabay.com Facebook

Facebook jest pełen wielu atrakcji, o których warto wiedzieć! Jedną z nich są gry. Cieszą się one niesamowitą popularnością wśród użytkowników i zbliżają ich do siebie dając im możliwość wspólnego grania. Które umilacze czasu w postaci gier na Facebooku są najlepsze? Więcej na ESKA.pl!

Facebook - gry online, które warto znać! Już na ESKA.pl czekają na was najlepsze gry, które znajdziecie na portalu społecznościowym Facebook! To właśnie jeden z lepszych umilaczy czasu, jaki można znaleźć na najpopularniejszej platformie. Gry online zostały docenione szczególnie w dobie koronawirusa, która niestety stale trwa. Dlaczego? Z prostej przyczyny. Kontakt z bliskimi jest teraz na wagę złota, a za pomocą gier online możemy się z nimi jeszcze bardziej integrować. To między innymi wyróżnia gry na Facebooku od takich, które są po prostu umieszczone na różnych stronach internetowych. Facebook jest pełen różności! Na platformie znajdziemy masę ważnych i mniej ważnych treści, intrygujących filmików i przyciągających wzrok zdjęć, ale także wciągających gier, po które warto sięgnąć, gdy nasza głowa odpoczywa od wszystkich innych absorbujących nas na co dzień spraw. Najlepsze gry na Facebooku czekają na was poniżej! 

Gry i zabawy sprzed lat. Czy je pamiętasz?

Pytanie 1 z 10
Co było potrzebne do gry w gumę?

Facebook - gry online, które warto znać

  • FarmVille 2 - zdecydowanie najpopularniejsza gra na Facebooku, która niemalże wszystkim użytkownikom kojarzy się tylko z tą platformą. Zagraj w nią, jeśli chcesz stworzyć farmę i hodować zwierzaki!
  • Candy Crush Soda Saga - ta gra jest nie tylko umilaczem czasu, ale świetną łamigłówką dla mózgu! Logiczna gra, w której należy układać kolorowe cukierki według zasad.
  • Texas Holdem Poker - nieco inna odmiana pokera! Gra fajna dla większej grupy osób, ponieważ tutaj możemy zagrać z paczką naszych przyjaciół. 
  • Cafeland - to idealna gra dla wszystkich osób, które chciałby w rzeczywistości mieć własną kawiarnię. 
  • Word Challenge - układaj wyrazy z wylosowanych liter i zobacz, jak sobie poradzisz! 
Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze