Facebook Dawida Podsiadło miał awarię? Stare posty wyświetlały się jako nowe!

2020-09-18 10:02 MK
Dawid Podsiadło
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Obserwujecie fanpage Dawida Podsiadło na Facebooku, a na stronie głównej wyświetliły wam się posty, które już widzieliście? Podobny szok przeżyło wielu fanów polskiego wokalisty, którzy korzystają z najpopularniejszego serwisu społecznościowego. Co się stało i które archiwalne posty można było zobaczyć jako nowe? O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło - profil artysty na Facebooku miał awarię? Na to wygląda! Znany z programu X Factor piosenkarz jest bez wątpienia najpopularniejszym aktualnie polskim wokalistą. Każda z jego piosenek niemalże od razu staje się hitem, a teledyski generują miliony wyświetleń. Również pod względem organizacji tras koncertowych Dawid Podsiadło nie ma sobie równych. Żaden inny polski artysta nie wyprzedał w tak krótkim czasie równie wielkich obiektów, co on. Przypomnijmy, że Dawid Podsiadło zagrał w zeszłym roku koncert z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym, a w przyszłym roku zobaczymy go solo na Stadionie Śląskim, Stadionie Energa oraz Stadionie Wrocław.

Tak wielkie zainteresowanie twórczością Dawida ma swoje odzwierciedlenie w liczbie obserwujących jego profile w mediach społecznościowych. W przeciwieństwie do większości gwiazd muzyki, Dawid Podsiadło jest bardziej aktywny na Facebooku, aniżeli na Instagramie. Konto wokalisty na FB lubi już ponad pół miliona użytkowników. W czwartek 17 września wielu z nich przeżyło niemały szok.  

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dawid Podsiadło - awaria Facebooka

Użytkownicy Facebooka mogli przeżyć wczoraj lekkie zdziwienie. Dawid Podsiadło apelujący o udział w wyborach? Dawid Podsiadło publikujący filmik, który go rozbawił? Między innymi te posty zostały wyświetlone na stronie głównej jako nowe. Co ciekawe, wszelkie komentarze, które były zamieszczone pod oryginalnymi postami zniknęły. Obecnie widoczne są tylko te z 17 września 2020 roku.

- Dziś FB ma jakiś odlot... Kolejny raz wyświetlają mi się Twoje stare posty...

- na głównej wyświetliło się jako post dodany 5 minut temu

Ale jakie wybory? Dzisiaj cos Ci się Dawid dzieje z fb, już drugi bezsensowny post - pisali fani piosenkarza.

Jaki jest powód awarii Facebooka Dawida Podsiadło? Tego, niestety, nie wiadomo.

Najnowsze