Fabienne Wiśniewska ma 18 lat! Nie uwierzycie, co Mandaryna dała jej na studniówkę

2022-01-17 11:59
Mandaryna z dziećmi
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Choć niektórym z pewnością ciężko będzie w to uwierzyć, córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny ma już 18 lat. Kilka dni temu Fabienne bawiła się na swojej studniówce, a dumna mama opublikowała w sieci zdjęcia z jej przygotowań. Mało kto wie, że Fabbka dostała od niej wyjątkowy prezent!

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli pierwszą polską power couple. Ich życie prywatne śledziła cała Polska. Zainteresowanie losami artystów było tak duże, że otrzymali oni nawet własne reality show zatytułowane Jestem, jaki jestem, które biło rekordy popularności. W związku z tak dużą rozpoznawalnością rodziców pociechy pary, Xavier i Fabienne, dorastały na oczach opinii publicznej. I choć ciężko w to uwierzyć, najstarsza córka lidera Ich Troje skończyła w zeszłym roku 18 lat. Kilka dni temu pełnoletnia już Fabbka bawiła się na swojej studniówce, a jej mama z wielką dumą relacjonowała poszczególne etapy przygotowań do tego wyjątkowego dla wszystkich uczniów wieczoru. Mało kto wie o tym, że Mandaryna ofiarowała nawet córce jeden z elementów garderoby, który z pewnością będą kojarzyć wszyscy fani teledysku do megahitu Ev'ry Night.

Sonda
Słuchałeś/-aś Mandaryny?

Fabienne Wiśniewska ma już 18 lat!

Fabbka, podobnie jak Xavier, ma świetny kontakt z rodzicami. 18-latka regularnie występuje z bratem na klubowych koncertach Mandaryny. Taniec nie jest jednak jej jedyną pasją. Tylko u nas wokalistka zdradziła, że ambitna Fabienne planuje złożyć papiery na Akademię Sztuk Pięknych. Kończąca w tym roku edukację w liceum córka Marty i Michała wzięła udział w swojej studniówce. Z tej okazji otrzymała od mamy wyjątkowy prezent, a mianowicie... buty z jej klipu do Ev'ry Night! Artystka zdradziła tę informację podczas wspólnego live'a z menadżerem i przyjacielem - Filo.

Mandaryna szczera jak nigdy. Zdradziła nam wszystko!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze