Ewelina Ross - kim jest nowa gwiazda TikToka? Zaśpiewała i oczarowała Dawida Kwiatkowskiego!

2021-04-20 16:41
Ewelina Ross
Autor: screen z youtube/evelina ross, Damian Klamka/East News

Zachwyca na TikToku kiedy śpiewa, a także kiedy nagrywa trendy! Kim jest Ewelina Ross, którą bez dwóch zdań można nazwać gwiazdą internetu? Ta blondynka o słodkim uśmiechu, oczarowała nawet Dawida Kwiatkowskiego! Poznajcie ją bliżej w naszym artykule.

TikTok to aplikacja na której można spędzać wolny czas, a także dobrze się bawić i zrobić karierę. Idealnym przykładem na to jest utalentowana blondynka - Ewelina Ross, która nie tylko śpiewa, ale również tańczy i gra na instrumentach. To właśnie ona zaraża wszystkich swoim optymizmem, dystansem, a także słodkim uśmiechem. Jest skromna, ale szalona i za to internauci pokochali ją najbardziej. Ewelina szaleje na TikToku, gdzie umieszcza przeróżne filmiki. Znajdziemy tam trendy, z którymi tiktokerka zawsze jest na czasie, a także jej covery. To właśnie one sprawiają, że internautom mocniej bije serce i chcą po prostu więcej. Oprócz tego Ewelina Ross ma swoje konto na Instagramie i Youtubie, gdzie możemy obejrzeć jej kolorowe zdjęcia z wakacji i nie tylko, a także covery piosenek, które są bardzo delikatne.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Ewelina Ross - gwiazda internetu

Ewelina Ross to osoba o wielu talentach, która nie tylko zachwyca, ale także poprawia humor. Dziewczyna oprócz szalonej jazdy na TikToku, nagrywa też covery, a także gra na ulicach miast Warszawy. Często można ją spotkać na Starówce i własnie ostatnio w taki sposób zachwyciła Dawida Kwiatkowskiego. Jak to się stało? Otóż znany piosenkarz i trener z The Voice Kids, spacerując w kwietniowy ciepły dzień obok kolumny Zygmunta III Wazy, zachwycił się śpiewającą i grającą na gitarze Eweliną Ross. Piosenkarz od razu udostępnił relację na swoim Instagramie, a także oznaczył uroczą artystkę, która wśród publiczności grała i śpiewała klasyk z 1994 roku - Kołysanka dla nieznajomej z repertuaru grupy Perfect. Piosenka pochodzi z płyty Jestem, która otrzymała status złotej płyty. Choć nagrania z tego momentu nie znajdziemy już w sieci, to możecie posłuchać Eweliny na TikToku lub na jej YouTubie.

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze