Ewelina Ross

i

Autor: screen z youtube/evelina ross, Damian Klamka/East News

Ewelina Ross - kim jest nowa gwiazda TikToka? Zaśpiewała i oczarowała Dawida Kwiatkowskiego!

2021-04-20 16:41

Zachwyca na TikToku kiedy śpiewa, a także kiedy nagrywa trendy! Kim jest Ewelina Ross, którą bez dwóch zdań można nazwać gwiazdą internetu? Ta blondynka o słodkim uśmiechu, oczarowała nawet Dawida Kwiatkowskiego! Poznajcie ją bliżej w naszym artykule.

TikTok to aplikacja na której można spędzać wolny czas, a także dobrze się bawić i zrobić karierę. Idealnym przykładem na to jest utalentowana blondynka - Ewelina Ross, która nie tylko śpiewa, ale również tańczy i gra na instrumentach. To właśnie ona zaraża wszystkich swoim optymizmem, dystansem, a także słodkim uśmiechem. Jest skromna, ale szalona i za to internauci pokochali ją najbardziej. Ewelina szaleje na TikToku, gdzie umieszcza przeróżne filmiki. Znajdziemy tam trendy, z którymi tiktokerka zawsze jest na czasie, a także jej covery. To właśnie one sprawiają, że internautom mocniej bije serce i chcą po prostu więcej. Oprócz tego Ewelina Ross ma swoje konto na Instagramie i Youtubie, gdzie możemy obejrzeć jej kolorowe zdjęcia z wakacji i nie tylko, a także covery piosenek, które są bardzo delikatne.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Ewelina Ross - gwiazda internetu

Ewelina Ross to osoba o wielu talentach, która nie tylko zachwyca, ale także poprawia humor. Dziewczyna oprócz szalonej jazdy na TikToku, nagrywa też covery, a także gra na ulicach miast Warszawy. Często można ją spotkać na Starówce i własnie ostatnio w taki sposób zachwyciła Dawida Kwiatkowskiego. Jak to się stało? Otóż znany piosenkarz i trener z The Voice Kids, spacerując w kwietniowy ciepły dzień obok kolumny Zygmunta III Wazy, zachwycił się śpiewającą i grającą na gitarze Eweliną Ross. Piosenkarz od razu udostępnił relację na swoim Instagramie, a także oznaczył uroczą artystkę, która wśród publiczności grała i śpiewała klasyk z 1994 roku - Kołysanka dla nieznajomej z repertuaru grupy Perfect. Piosenka pochodzi z płyty Jestem, która otrzymała status złotej płyty. Choć nagrania z tego momentu nie znajdziemy już w sieci, to możecie posłuchać Eweliny na TikToku lub na jej YouTubie.

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?