Ewelina Lisowska żałuje, że nie może znowu wystąpić w X Factor! Zobacz W Stronę Słońca, najnowszy klip Eweliny na Eska.pl [VIDEO]

2013-02-06 0:45

Ewelina Lisowska była gościem videoczatu Eska.pl. Wokalistka zadebiutowała w programie X Factor. Ewelina żałuje, że nie może kolejny raz wziąć udziału w tym programie. Jak powiedziała, ma wspaniałe wspomnienia z tego programu i była to przygoda jej życia. Udzieliła także rad początkującym wokalistom! Zobacz zapis videoczatu, którego gościem była Ewelina oraz zobacz W Stronę Słońca, jej najnowszy klip.

Ewelina Lisowska była gościem videoczatu Eska.pl. Wokalistka wyznała, że chciałaby ponownie wziąć udział w programie X Factor, jednak nie jest to już możliwe.

Wspominam udział w tym programie bardzo sympatycznie. Poznałam wielu cudownych ludzi, z którymi utrzymuję kontakty do dzisiaj. Kibicujemy sobie i nie ma czegoś takiego, że ktoś komuś zazdrości.  Z łezką w oku wspominam  X Factor i będę żałowała, że nie mogę wystąpić jeszcze raz - powiedziała Ewelina.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Eweliną Lisowską

Ewelina Lisowska udzieliła także rad dla młodych wokalistów wkraczających na scenę muzyczną.

Przede wszystkim nie mogą się poddawać. Jeżeli już przychodzą do programu, muszą mieć na siebie jakiś plan i muszą zacząć szybko działać, dlatego że później przyjedzie nowy program, nowe osoby i jeśli nie zrobi się czegoś już, ludzie mogą o tej osobie zapomnieć. Ja nagrałam swoją EPkę bardzo szybko i przyniosło to fajne efekty - powiedziała wokalistka podczas rozmowy z Patrycją Drozd z Eska.pl.

Na Eska.pl możecie obejrzeć zapis videoczatu z Eweliną Lisowską oraz obejrzeć jej najnowszy teledysk W Stronę Słońca.

Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina LisowskaNie czytałeś jeszcze?

Honey opublikowała na blogu film z 20 urodzin!

EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze