Ewelina Lisowska z singlem T-shirt. Niech nie zmyli was TEKST nowej piosenki! [VIDEO]

2018-05-23 13:13
Ewelina Lisowska wraca z singlem T-shirt [VIDEO]. Niech nie zmyli was TEKST tej piosenki!
Autor: screen youtube.com/user/marszalkowska76 screen youtube.com

Ewelina Lisowska powróciła z nowym singlem! Posłuchaj T-shirt i zobacz fragment teledysku przedpremierowo tylko na ESKA.pl!

Ewelina Lisowska wraca z nową piosenką! T-shirt ma szansę zostać hitem lata 2018? Posłuchaj przedpremierowo singla artystki i zobacz fragment kolorowego, wakacyjnego klipu! Tekst piosenki jest utrzymany w żartobliwym i lekko prześmiewczym tonie, który świetnie wpisuje się w letni klimat. Sprawdź, jak brzmi T-Shirt od Eweliny Lisowskiej jeszcze przed oficjalną premierą!

Ewelina Lisowska wraca z singlem T-Shirt!

Wygląda na to, że mamy kolejny mocny typ na wakacyjny przebój tego roku! Ewelina Lisowska wydaje nowy singiel, T-Shirt, który ma wszystkie cechy, aby podbić każdą imprezę lata 2018. Piosenka utrzymana jest w wakacyjnym, ciepłym klimacie, a jej żartobliwy tekst błyskawicznie wpada w ucho.

T-shirt to humorystyczna piosenka o dziewczynie szukającej miłości wielkiej jak rozmiar L. Uważa się za najlepszą kandydatkę na wybrankę czyjegoś serca. Można ją zabrać zarówno na obiad do mamy jak i na mecz z kolegami, a wszędzie się świetnie sprawdzi i odnajdzie. Piosenka jest utrzymana w rytmie disco, a gitara nadaje funkujący charakter. Kolorowy i przerysowany klip, podkreśla żartobliwość utworu. Niech nie zmyli was tekst piosenki i nie bierzcie go w żadnym razie na poważnie ;)

Instagram - Ewelina Lisowska w kuszącej sesji! [HOT FOTO]

Autor: brak danych

  Ewelina Lisowska na Instagramie wrzuca gorące zdjęcia ze słonecznej Grecji. Wokalistka w przeszłości będąc na wakacjach zazwyczaj publikowała jedną bądź dwie fotki. Tym razem udostępniła sesję składającą się aż siedemnastu zdjęć! Autorka wielu radiowych hitów na

Ewelina Lisowska - tekst piosenki T-shirt

Oto jego fragment:

Zabierz mnie na mecz,
wyjście z kolegami też. 
Dobrze sprawdzam się,
gdy jest słońce i pada deszcz.
Postaw mnie, gdzie chcesz,
kompaktowa jestem wiesz.

Ref.
Weź mnie na cały rok,
jak najlepszy T-shirt noś, a uczucie to
chcę w rozmiarze L jak Love

Premiera T-Shirt zaplanowana jest na 25 maja! Nowy hit Eweliny Lisowskiej usłyszycie w New Music Friday w Radiu ESKA!

Ewelina Lisowska wraca z singlem T-shirt [VIDEO]. Niech nie zmyli was TEKST tej piosenki!
Autor: materiały prasowe Ewelina Lisowska - T-shirt

 

Najnowsze