Ewelina Lisowska wygląda jak Ariana Grande! Promienieje w jednym wideo z Kaenem

2020-12-18 10:06
Ewelina Lisowska wygląda jak Ariana Grande! Promienieje w jednym wideo z Kaenem
Autor: screen z teledysku na YouTube: KaeN feat. Ewelina Lisowska - Kwarantanna [Official Music Video] Ewelina Lisowska wygląda jak Ariana Grande! Promienieje w jednym wideo z Kaenem

Ewelina Lisowska pojawiła się gościnnie w piosence Kaena. Utwór nosi tytuł Kwarantanna i swoją premierę miał wraz z teledyskiem. Zobaczcie wideo już teraz!

Takie połączenie dwóch silnych głosów może oznaczać tylko jedno - kawałek z mocnym uderzeniem! Ewelina Lisowska oraz KaeN połączyli siły w najnowszym kawałku, którego premiera miała miejsce 18 grudnia 2020. Poznajcie Kwarantannę, czyli świeży kawałek od duetu, którego nikt się nie spodziewał. Mocny głos Eweliny oraz dobre nawijki KaeNa sprawią, że nie będziecie mogli przestać słuchać tego utworu! Ewelina Lisowska o nowej piosence opowiedziała o poranku w Obudź się na Jankesa na antenie Radia ESKA: - Myślałam, że ten utwór będzie przeterminowany, a tu wprowadzili kwarantannę narodową. Zastanawiam się, jakie jeszcze pasje w sobie rozwijać. Uprawiam kickboxing, malowałam i chyba wrócę do farb. 

Krystian Ochman nie dostał się do The Voice America! Producenci programu mogą żałować [TYLKO U NAS]

Ewelina Lisowska jak Ariana Grande - piosenka Kwarantanna

Nowość została napisana podczas pierwszego lockdownu, gdy w ludziach pojawiło się wiele strachu i niepewności. Kwarantanna to pewnego rodzaju wyrażenie uczuć, jakie w czasie zamknięcia towarzyszyły nie tylko artystom, ale wszystkim ludziom.

Utwór opowiada o tęsknocie za normalnością i chęci powrotu do dawnego stanu rzeczy. Za warstwę muzyczną Kwarantanny odpowiada Got Barss.

Kaen feat. Ewelina Lisowska - Kwarantanna

Najnowsze