MOCNO SIĘ ZAWIODŁA

Ewelina Lisowska ujawniła NIEZNANĄ tajemnicę z Tańca z Gwiazdami. Dziecinna sytuacja

2024-04-25 8:00

Ewelina Lisowska początkowo była przekonana, że nie potrafi tańczyć i nawet nie śniła o tym, że wygra program. Zwyciężyła, ale stało się to po dużych perturbacjach, które bardzo mocno przeżyła! Artystka opowiedziała nieznaną do tej pory historię związaną z Tańcem z Gwiazdami. Jaka sytuacja bardzo ją zasmuciła? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Ewelina Lisowska - tajemnica z Tańca z Gwiazdami

Ewelina Lisowska w Tańcu z Gwiazdami przezwyciężyła swoje słabości i pokochała wychodzić na parkiet. Wokalistka początkowo była przekonana, że nie ma talentu do tańczenia. Na nagraniu, które opublikowała w sieci opowiadała o swoich rzekomo dwóch lewych nogach, a co więcej zdradziła, że nawet jej partner w programie, Tomasz Barański na pierwszych treningach też był przekonany, iż nic z tego nie będzie. Tymczasem para w trzecim odcinku zatańczyła ognistą salsę, a jurorzy po raz pierwszy przyznali 40 punktów. Wtedy uwierzyła w siebie i dostrzegła, że jest brana pod uwagę jako faworytka do zwycięstwa. W szóstym odcinku zatańczyła walca wiedeńskiego, a Iwona Pavlovic zachwycała się mówiąc: 'To było piękne, urocze. Twój taniec jest zbliżony do wzoru idealnej tancerki'. Wokalistka z pewnością nie sądziła, że po takich słowach od cenionej jurorki, kilkadziesiąt minut później pożegna się z programem. Lisowska po latach obwinia sukienkę, w której czuła się fatalnie, a do tego była nieprzekonana do walca wiedeńskiego, który w jej ocenie jest nieenergicznym, nudnym tańcem.

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina Mgleja. "Chodzi o rozgłos"

Anita Sokołowska ma żal do jurorów "Tańca z gwiazdami"

Ewelina Lisowska - tajemnica z Tańca z Gwiazdami

Ewelina Lisowska na opublikowanym nagraniu jasno stwierdziła, że odpadła niezasłużenie, bo w programie były gorzej tańczące gwiazdy. Była w szoku, zaskoczona, a inni uczestnicy mieli być szczęśliwi, bo pozbyli się największej konkurencji. Ona sama była załamana, bo pokochała taniec i nie wyobrażała sobie nie przyjść następnego dnia na trening. Lisowska niespodziewanie otrzymała telefon od produkcji programu, że Anna Cieślak, podczas treningu uległa poważnej kontuzji stopy, która uniemożliwia jej dalszy udział w programie. Zapytano piosenkarkę, czy chce wrócić do programu. Ta oczywiście się zgodziła i ujawniła, że nie wszyscy byli z tego zadowoleni!

W trzy musiałam nauczyć się dwóch tańców. Nie było to łatwe zadanie, ale podjęłam wyzwanie, bo w sumie co mi szkodzi. Zaczęłam się uczyć samby. To nie była komfortowa sytuacja, bo ja już odpadłam, wszyscy się dookoła cieszyli, że już mają mnie z głowy. Ja wracam i znowu jestem zagrożeniem. Nie było to dla mnie przyjemne i łatwe. Wszyscy na mnie patrzyli spod byka. 

- opowiada Lisowska na TikToku. Oprócz tego wyjawiła, że niektórzy zachowywali się bardzo dziecinnie i nieprofesjonalnie w tej sytuacji:

Wyobraźcie sobie, że niektórzy nie mówili mi cześć na korytarzu i mnie ignorowali. Udawali, że mnie nie ma aż nie mogłam uwierzyć, że tak się zachowują dorośli ludzie, ale właśnie w takich momentach poznaje się jaki człowiek jest naprawdę i ja zweryfikowałam wiele osób. 

Kiedyś wygrała Małych Gigantów. Teraz odważnie pokazuje ciało w pikantnych teledyskach!

Artystka mówiła, że taka sytuacja dodała jej siły na tyle dużej, że w następnych odcinkach szła jak burza otrzymując najwyższe oceny. Bardzo się starała i chciała udowodnić, że jest najlepsza.

Przypomnijcie sobie poniżej jak wywijała Ewelina Lisowska w Tańcu z Gwiazdami!

Listen on Spreaker.