Ewelina Lisowska pożegna się z gwiazdką! Zobacz co na ten temat powiedziała na videoczacie Eska.pl [VIDEO]

2013-02-06 12:08

Czy Ewelina Lisowska pożegna się z gwiazdką? Wszystko wskazuje na to, że tak! Wokalistce powoli nudzi się jej znak rozpoznawczy i odejść od gwiazdki. Zobacz zapis rozmowy z Eweliną Lisowską na Eska.pl!

Ewelina Lisowska zamierza rozstać się z gwiazdką pod okiem, która towarzyszy jej od początku kariery. Wokalistce znudził się już ten element wizerunku i poważnie zastanawia się czy z niego nie zrezygnować. Ewelina z gwiazdką pojawiła się już na eliminacjach do X Factor. Jak sama przyznała, ten symbol nie oznacza nic szczególnego. Gwiazdka szybko stała się stałym elementem jej wizerunku. Fani podejrzewali nawet, że jest to tatuaż. Wokalistka rozwiała wątpliwości narastające wokół tego symbolu, gdy podczas wywiadu dla portalu Glamki.pl zademonstrowała jak maluje gwiazdkę. Teraz zamierza od tego odejść, o czym powiedziała podczas videoczatu Eska.pl!

Zobacz na Eska.pl zapis rozmowy z Eweliną Lisowską

Na videoczacie Eska.pl Ewelina Lisowska pojawiła się bez gwiazdki. Przyznała, że malowanie jej było efektem eksperymentów z make-upem. Wokalistka chciała się odróżniać i mieć coś, czego nie mają inni. Gwiazdka spodobała się jej tak bardzo, że malowała ją nieprzerwanie od 2007 roku. Ewelina myślała także o tatuażu, jednak nie pod okiem. Nie uważa, że gwiazdka na stałe będzie dobrym pomysłem. Czy waszym zdaniem Ewelina Lisowska powinna zrezygnować z gwiazdki?

 
Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina LisowskaNie czytałeś jeszcze?

Lili - Enej promuje nowy singiel i klip!

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze