Ewa Szpak - siostra Michała Szpaka jest wokalistką! Dorównuje swojemu bratu?

2020-01-14 14:38 RW
Ewa Szpak - siostra Michała Szpaka jest wokalistką! Dorównuje swojemu bratu?
Autor: screen z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/ewa_szpak/?hl=pl Ewa Szpak - siostra Michała Szpaka jest wokalistką! Dorównuje swojemu bratu?

Michał Szpak pochwalił się piosenką, którą zaśpiewała jego młodsza siostra, Ewa. Post, który opublikował trener The Voice of Poland, spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Internauci chwalą rodzeństwo za niezależność i konsekwencję w dążeniu do celu. Jak brzmi utwór zatytułowany Ciche przebiegłe? Przekonajcie się sami słuchając singla - na ESKA.pl!

Ewa Szpak - siostra Michała Szpaka zachwyciła internautów swoją debiutancką piosenką! Wszystko po tym, gdy wykonawca hitu Color of Your Life za pośrednictwem serwisów społecznościowych, pochwalił się wydanym przez nią utworem. W poście na Facebooku napisał, że jest bardzo dumny za jej konsekwencję i upartość w dążeniu do celu. Stwierdził, że to domena ich rodziny. Pozytywne opinie o numerze młodszej siostry wydali również internauci. Wpis w błyskawicznym tempie zebrał ponad 100 komentarzy i kilkanaście udostępnień. Dodatkowo pojawiło się blisko 800 reakcji, w postaci serduszek bądź kciuków w górę. Piosenka Ciche przebiegłe w całości została skomponowana przez Ewę Szpak, siostrę Michała Szpaka. Odpowiada ona za tekst, a muzyką zajął się Vibe Prod. Pacific. Czy nastoletnia dziewczyna dorównuje swoimi umiejętnościami starszemu rodzeństwu, czyli Michałowi i Marlenie?

Ewa Szpak - siostra Michała Szpaka

Ewa Szpak nigdy wcześniej nie ujawniała, że ma aspiracje i zamierza pójść śladami starszego rodzeństwa. Wszystko stało się jasne, gdy opublikowała w sieci swój pierwszy, pełny, autorski utwór. Swoją premierę miał on w sobotę, 4 stycznia i przez 10 dni zebrał ponad 30 tysięcy wyświetleń. Wpływ na ten wynik miało zapewne udostępnienie kawałka przez Michała Szpaka. 29-letni artysta za sprawą postu na Facebooku, wyraził ogromną dumę:

Tak to jest już w rodzinie Szpaków że każdy lubi swoją niezależnością się dzielić.
Oto przedstawić Wam chce utwór mojej najmłodszej którą udało Wam się już poznać na trasie The MOON jaką tę która daje nadzieję na lepsze jutro !
Ewa Szpak i jej własna kompozycja wraz z tekstem miłego słuchania !

P.S
Ewciu tylko chce Ci kilka słów napisać, że dumny jestem z Ciebie, konsekwentna i uparta ale to chyba nasza domena ❤️
Niesamowite jest to że przelałaś wenę na rzeczywistość 🙂
Kocham Cię i czekam na więcej 🤘🏼

Siostra Michała Szpaka - kim jest Ewa Szpak?

Ewa Szpak to najmłodsza siostra gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jak wynika z jej profilu na Instagramie uwielbia góry, jazdę konną, naukę i oczywiście muzykę. Ma chłopaka Sebastiana, z którym wrzuciła kilka zdjęć do sieci. Jej motto życiowe to: W zgodzie z naturą, w zgodzie ze sobą.

Najnowsze