ZOBACZCIE

Ewa Swoboda prywatnie promienieje na zdjęciach. To najpiękniejsza polska lekkoatletka

2024-06-07 9:35

Ewa Swoboda prywatnie jest wyluzowana, zabawna, ale przede wszystkim uśmiechnięta i radosna. W życiu zawodowym natomiast od zawsze dąży do perfekcji, czego dowodem są jej wyniki. W każdym roku radzi sobie coraz lepiej, więc fani mają nadzieję, że w 2024 roku zdobędzie medal Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Lekkoatletka zawsze poświęca czas fotografom. Uwielbia pozować przed aparatem i robi to doskonale. Dowód? Zobaczcie zdjęcia pięknej Ewy Swobody już teraz!

Spis treści

  1. Ewa Swoboda - wiek, wzrost, chłopak, sukcesy
  2. Ewa Swoboda prywatnie - zdjęcia

Ewa Swoboda prywatnie zawsze jest uśmiechnięta, radosna i dzieli się dobrą energią. Promienieje na zdjęciach nawet wtedy, gdy nie udaje jej się osiągać wymarzonego sukcesu. Każdy jej słabszy bieg, a takich jest niewiele, wzmacnia lekkoatletkę i w kolejnych zawodach pokazuje swoją siłę, ale przede wszystkim szybkość. To dziewczyna, która uwielbia pozować przed obiektywem fotografów. Niegdyś zapozowała w odważnej sesji zdjęciowej kalendarza, ale na co dzień rozgrzewa internautów w swoich mediach społecznościowych. Nie brakuje opinii, że Ewa Swoboda to najpiękniejsza polska lekkoatletka! Przekonajcie się oglądając prywatne zdjęcia.

Dziewczyna Patryka Pedy jest anielską pięknością. Czarnowłosa Konstancja zachwyca!

Ewa Swoboda szczęśliwa po występie w Toruniu. "To podniecające!"

Ewa Swoboda - wiek, wzrost, chłopak, sukcesy

Ewa Swoboda urodziła się 26 lipca 1996 roku w Żorach. Jej drugie imię to Nikola, ma 164 centymetry wzrostu i ogromne szanse na pobicie rekordu Polski. Wiele osób zastanawia się, czy Ewa Swoboda ma chłopaka. Okazuje się, że serce lekkoatletki jest wolne i w stu procentach skupia się ona na poprawianiu swojej szybkości. Pierwsze sukcesy odnosiła w 2013 roku. Na mistrzostwach świata juniorów młodszych zajęła 4. miejsce z wynikiem 11.61. Rok później z gorszym wynikiem 11.66 wywalczyła złoto w Kwalifikacjach Europy do Igrzysk Olimpijskich Młodzieży. Wtedy też wystartowała w biegu na 200 metrów zajmując 2. miejsce z wynikiem 23.88. Wzięła udział w Mistrzostwach Europy Juniorów 2015 i zdobyła złoty medal w biegu na 100 metrów oraz srebrny w biegu sztafety 4x100 metrów. Rok później w mistrzostwach świata juniorów zdobyła srebro. Ma również na koncie złoty medal zdobyty na młodzieżowych mistrzostwach Europy w Bydgoszczy 2017 i Gavle 2019. W gablocie powiesiła również medale zdobyte podczas halowych mistrzostw Europy, Igrzysk Europejskich i Mistrzostw Europy. W 2024 roku powalczy o złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich. Konkurencja szybkich lekkoatletek będzie bardzo duża!

Ewa Swoboda prywatnie - zdjęcia