Ewa Farna zapowiada nową płytę i rozpoczyna trasę koncertową [VIDEO YOUTUBE]

2013-05-08 16:39

Ewa Farna rozpoczęła nową trasę koncertową, występem Brzegu. W wywiadzie dla Ewa Farna TV, wokalistka opowiedziała między innymi o nowej płycie! Zobacz jej największe przeboje na Eska.pl.

Ewa Farna rozpoczyna trasę koncertową. Wokalistka również intensywnie pracuje nad nową płytą. Jak wyznała, jeszcze nigdy nie poświęciła się pracy nad nowym albumem tak bardzo jak teraz. Udało się jej nagrać już 14 utworów i nadal pracuje nad nowymi! Nadchodząca płyta  Ewy ma być albumem mainstreamowym, który przypadnie do gustu jak największej liczbie jej fanów. Płyta niekomercyjna, jazzowa pojawi się później. Znajdą się na niej największe przeboje Ewy w jazzowych i akustycznych aranżacjach. Nowy krążek ukaże zupełnie inne oblicze tej wokalistki! Praca nad płytą nie jest łatwa, ponieważ Ewa Farna równolegle jest jurorką w czeskiej edycji programu Idol, a także studiuje Prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Jak przyznaje ma bardzo mało czasu wolnego, od trzech lat nie była również na wakacjach, jednak kocha to co robi i nie wyobraża sobie życia bez muzyki i fanów.

>>>Ewa Farna laureatką Kids Choice Awards 2013 w kategorii Najlepsza Polska Gwiazda

Ewa Farna
nie zdradza kiedy ukaże się płyta. Obecnie przygotowuje się do sesji, dlatego przed wakacjami możemy spodziewać się jedynie nowego singla wokalistki. Na Eska.pl możecie zobaczyć wywiad, jakiego Ewa udzieliła dla Ewa Farna TV.

Zobacz wywiad z Ewą Farną dla Ewa Farna TVNie czytałeś jeszcze?

Wygraj dwuosobowy karnet na Orange Warsaw Festival 2013


EP