Ewa Farna w Top Model?! Zobaczymy ją w jednym odcinku z Wersow?

2021-07-30 9:24
Ewa Farna, Wersow
Autor: WBF, screen z YouTube/WERSOW

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa odsłona programu Top Model. Choć uczestnicy nie są jeszcze znani, to w sieci zaczynają krążyć informacje na temat tego, kto gościnnie pojawi się w domu modelek. Jak wiadomo gwiazdą jednego odcinka będzie Wersow, ale fani czują że na tym się nie kończy! Czy obok niej pojawi się też Ewa Farna?! To już pewne!

Top Model po raz pierwszy wystartowało na antenie TVN-u w 2010 roku i od tamtej pory z edycji na edycję, cieszy się ogromną popularnością. Jak już oficjalnie wiadomo, wielkimi krokami zbliża się 10. jubileuszowa odsłona reality show, a w niej będzie się działo! Oprócz uczestników, których poznamy dopiero jesienią zobaczymy również jurorów, a także gości specjalnych. W jednym odcinku do domu modelek wejdzie Weronika Sowa, znana wszystkim jako Wersow z Ekipy Friza. To najpopularniejsza influecnerka w naszym kraju, która jest inspiracją dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych kobiet! Tuż obok niej pojawi się Jagna Niedzielska, która jest mistrzem kuchni i zero waste, a także... jedna z popularniejszych polskich piosenkarek - Ewa Farna! Co dziewczyny będą robić w Top Model? Internauci mają swoje teorie, które mogą się sprawdzić.

Wersow kiedyś i dziś

Top Model - Ewa Farna i Wersow

10. edycja Top Model zbliża się wielkimi krokami. Choć nie wiemy dokładnie w którym odcinku wystąpi Wersow, Ewa Farna i Jagna Niedzielska, to po krążących filmikach i zdjęciach w sieci możemy się domyślać, że będą one w jednym odcinku! Fani wyczuwają, że gwiazdy poruszą temat akceptacji swojego ciała, a także hejtu. Skąd taki pomysł? Najprawdopodobniej łączą fakty dotyczące przemiany Wersow, która powiększyła sobie biust ponieważ był to kompleks, który jej towarzyszył. Co w takim razie z Ewą Farną? Tutaj może chodzić o jej muzyczną nowość zatytułowaną Ciało, która mówi o akceptowaniu zmian na ciele, na które nie mamy wpływu. Czy rzeczywiście tak będzie? O tym przekonamy się już jesienią, kiedy program wystartuje w telewizji.

Najnowsze