Ewa Farna

i

Autor: wbf Ewa Farna

Ewa Farna w-INNA - data premiery + zdjęcia promujące nowy album

2015-09-25 19:13

Ewa Farna nową płytę wyda jeszcze w 2015 roku. Jaki charakter będzie miał nowy materiał muzyczny od Farnej? Na kiedy zapowiedziano premierę płyty w-INNA? Odpowiedzi na te pytania + zdjęcia z sesji zdjęciowej do nowego albumu do sprawdzenia na ESKA.pl 

Nowa płyta Ewy Farnej tuż tuż. Prace nad nowym albumem na finiszu, więc to najwyższa pora, aby rozpocząć akcję promocyjną. Jesień 2015 zaczęła się dla piosenkarki naprawdę dobrze, a mianowicie od otrzymania tytułu Kobiety Roku Glamour 2015. To wyróżnienie odbiło się również na zainteresowaniu artystką, co w tym momencie przyda się jej jak nigdy wcześniej. Materiał muzyczny na płytę w-INNA jest już gotowy.  

Ewa Farna w-INNA - kiedy premiera płyty? 

Nowy album Ewy Farnej będzie składał się z dwóch płyt. Pierwsza zawierać będzie 9 przebojów wokalistki w wersji akustycznej oraz 3 premierowe piosenki i duet z Tomaszem Lubertem. Data premiery krążka w-INNA została zapowiedziana na 6 listopada 2015 roku. Wszyscy dotychczasowi fani artystki mogą być zaskoczeni nowym materiałem. Jak wyznała autorka hitu Cicho nowa płyta będzie miała niecodzienną atmosferę. Jaką? Nowe piosenki będą klimatyczne i.... ambitne. Na krążku pojawią się takie gatunki muzyczne jak jazz czy country. Znajdą się również wersje unplugged. W rozmowie z portalem Onet.pl Ewa Farna podkreśliła, że jej nowa płyta trafi przede wszystkim do fanów MUZYKI. 

Sesja zdjęciowa do nowej płyty Farnej daje przedsmak charakteru nowego krążka. Fotografie promujące płytę w-INNNA artystka umieściła na swoim oficjalnym koncie na Facebooku. Możecie obejrzeć je poniżej: