Ewa Farna w Hell's Kitchen. Postawi sprawę na ostrzu noża?

2016-10-17 15:41
Ewa Farna w Hell's Kitchen. Postawi sprawę na ostrzu noża?
Autor: fot. Maciej Piórko Ewa Farna w Hell's Kitchen. Postawi sprawę na ostrzu noża?

Ewa Farna gwiazdą Hell's Kitchen! Piosenkarka nieźle namiesza w piekielnej kuchni. Jakie zadanie wymyśliła dla uczestników? Mamy wideo!

Ewa Farna w Hell's Kitchen jako gość specjalny. Autorka hitu Na Ostrzu przyjęła zaproszenie szefa Michała Brysia i pomoże mu w ocenie dań przygotowanych przez uczestników kulinarnego show. Co ciekawe, gdy wokalistka pojawi się w piekielnej restauracji, męska część uczestników nie będzie mogła wyjść z zachwytu nad urodą artystki. Na każdym kroku będą próbowali jej zaimponować. Pojawią się też propozycje matrymonialne, co możecie zobaczyć w naszym wideo.

Ewa Farna gościem Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia

 - Zróbcie mi dobrze, dobrze? - w taki zalotny sposób Ewa Farna będzie zagadywać kucharzy z piekielnej kuchni. Zapowiedź kolejnego odcinka Hell's Kitchen z udziałem piosenkarki możecie obejrzeć już teraz poniżej. Jakim jurorem będzie Ewa Farna? Którym uczestnikom uda się zaspokoić kulinarne oczekiwania wokalistki? Przekonamy się już w najbliższy wtorek o godzinie 20:05 w Polsacie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze