Ewa Farna udaje figurę woskową. Fani jej nie poznali!

2016-03-18 12:50
Ewa Farna udaje figurę woskową
Autor: fot. screen z nagrania na Playtvak.cz Ewa Farna udaje figurę woskową

Ewa Farna udaje figurę woskową w muzeum figur. Zobacz niesamowite reakcje ludzi, którzy nabrali się na to, że piosenkarka jest z wosku już teraz - na ESKA.pl

Ewa Farna wybrała się do muzeum figur woskowych w Pradze i z pomocą odpowiedniego makijażu postanowiła udawać swoją własną podobiznę. Aby wkręcić ludzi, piosenkarka stanęła bez ruchu niczym manekin obok figur woskowych innych znanych osobistości. Szalona akcja wywołała serię zabawnych sytuacji z udziałem fanów i innych osób, którzy podchodzili do Ewy, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z "figurą". Niczego nie spodziewający się ludzie byli w szoku, gdy Ewa Farna nagle zaczynała się poruszać i okazywało się, że mają do czynienia z żywą artystką. Ich zszokowane miny są po prostu bezcenne!

Ewa Farna jako figura woskowa

Ewa Farna w gabinecie figur woskowych to kolejna odsłona serii zabawnych filmików z udziałem wokalistki. Do tej pory mieliśmy już okazję oglądać Ewę Farną śpiewającą Adele w wannie wypełnionej lodem, czy śpiewającą w tramwaju hit Calvina Harrisa  - How Deep Is Your Love.

Zobacz, jak Ewa Farna wkręca ludzi w muzeum figur woskowych poniżej:

Ewa Farna jest bardziej przekonująca na scenie czy jako figura woskowa? Przypomnijcie sobie jej występ z ESKA Music Awards 2014:

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze