Ewa Farna trafiła do więzienia! [VIDEO]

2013-04-02 13:53

Ewa Farna trafiła do więzienia! Została zaaresztowana podczas nagrywania kolejnego odcinka czeskiej edycji programu Idol. O tym fatalnym wydarzeniu poinformowała fanów na Facebooku! Przerażeni fani w większości uwierzyli w słowa idolki i zaczęli zastanawiać się jak wydostać ją z więzienia. Szybko okazało się, że to na szczęście prima aprilisowy żart!

Ewa Farna z okazji Prima Aprilis postanowiła okłamać swoich fanów. Na Facebooku opublikowała mrożący krew w żyłach wpis.

Wicęcej informacji podam później.
Jakaś straszna akcja, wczoraj na Idolu była ze mną policja, która po nagrania znów prosto zabrła mnie do wiezienia. Jak powiedziałam, na Święta jestem chora i sama. Ale nie spodziewałam sie takiego obrotu spraw. ZA POLITYCZNE POGLĄDY?! Proszę walczmy razem o to, by w tym kraju więcej było tolerancji! Brak mi slow. Organizatorów proszę o kontakt z menagerem w kwestii odwołania koncertów w maju i czerwcu. Dostęp do internetu godzina dziennie, fan team będzie Was informował o następnych postępowaniach w mojej sprawie.


>>>Posłuchaj fragmentu nowej piosenki Ewy Farnej!

Fani Ewy Farnej zareagowali błyskawicznie. Część z nich uwierzyła wokalistce i zastanawiała się w jaki sposób można jej pomóc. Pozostali fani od razu zorientowali się, że Farna z nich żartuje! Czy podoba wam się żart wokalistki?

Zobacz Nie Przegap - Ewa FarnaNie czytałeś jeszcze?

Fine China - już jest nowy teledysk Chrisa Browna!

EP