Ewa Farna

i

Autor: fot. WBF Ewa Farna

Ewa Farna pisze nowe piosenki z Sarsą Markiewicz. Nowa płyta w 2015 roku? [FOTO, VIDEO]

2015-03-21 20:20

Nowe piosenki Ewy Farnej już niedługo? Piosenkarka tworzy właśnie nowe kompozycje razem z Sarsą Markiewicz i szwedzkim producentem. Kiedy możemy się spodziewać nowej płyty Ewy? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl

Nowości muzyczne 2015: Ewa Farna pisze nowe piosenki z Sarsą Markiewicz i szwedzkim producentem. Czy to oznacza, że nowa polskojęzyczna płyta Ewy Farnej będzie mieć premierę już niedługo? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl. 

Ewa Farna pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku zdjęciem z sesji kompozycyjnej, podczas której powstały jej nowe utwory. W tworzeniu nowych hitów gwiazdę wspiera szwedzki producent oraz... Sarsa Markiewicz! Pomimo tego, że artystka na zdjęciu jest odwrócona tyłem, to fani rozpoznali ją po jej charakterystycznej fryzurze i szczupłej sylwetce.

Sama Sarsa odpowiedziała też na jeden z komentarzy pod zdjęciem na profilu Ewy. Przypomnijmy, że uczestniczka The Voice of Poland 5 jest nie tylko wokalistką, ale także kompozytorką i autorką tekstów. 

Kiedy możemy zatem spodziewać się premiery nowej płyty Ewy Farnej? Na kwiecień gwiazda ma zaplanowaną serię akustycznych koncertów na terenie Czech i Słowacji promujących jej czeskojęzyczną płytę Leporelo. Ewa na pewno nie będzie chciała zaniedbać polskich fanów, dlatego latem powinna odbyć trasę po Polsce. Jeśli w międzyczasie artystka znajdzie czas na nagrywanie nowego materiału, to nowej płyty moglibyśmy się spodziewać jesienią 2015 roku. 

Czekacie na nową płytę Ewy Farnej?

Przy okazji przypomnijcie sobie teledysk do singla z ostatniej płyty wokalistki:

RC