Ewa Farna - nowy teledysk 2016. Premiera klipu do piosenki Na ostrzu! [VIDEO]

2016-06-08 20:11

Ewa Farna - nowy teledysk wokalistki powstał do singla Na ostrzu. Premiera klipu odbyła się w środę 8 czerwca. 

Ewa Farna - nowy teledysk 2016 to prawdziwy hit. Wokalista zawsze w swoich klipach wygląda zjawiskowo. Tak samo jest tym razem. Nowy teledysk Ewy Farnej został nakręcony w Warszawie. W nagraniu udział wzięły inne gwiazdy m.in. Sarsa, Margaret i Ewelina Lisowska! Kawałek Na ostrzu, do którego powstał klip opowiada o związku, w którym po jakimś czasie coś się wypala. Piosenka jest swojego rodzaju radą, że nad związkiem lepiej jest pracować niż rezygnować z uczucia. Pomysł na tekst utworu pojawił się u Ewy Farnej w dość nietypowym momencie, a dokładniej podczas robienia kolacji. Dlatego w numerze Na ostrzu artystka miłość porównuje do noża.

>> Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna - nowy teledysk 2016

 Pełna wersja teledysku ukazała się w środę 8 czerwca o godz. 18:00.

 

Ewa Farna jeszcze przed premierą nowego teledysku zaprezentowała jego krótką zapowiedź.

 

Na ostrzu - nowy singiel 2016

Piosenka Na ostrzu została nagrana w dwóch wersjach językowych, polskiej i czeskiej. W tym drugim wydaniu utwór został singlem promującym płytę Ewy Farnej w Czechach.

 

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze