Ewa Farna nowa płyta z użyciem egzotycznego instrumentu!

i

Autor: fot. www.facebook.com/eskaTV/ screen z profilu na Facebooku www.facebook.com/eskaTV/

Ewa Farna - nowa płyta z użyciem egzotycznego instrumentu!

2017-02-28 16:39

Ewa Farna Odwołuje Zimę razem z Radiem ESKA! Wokalistka na Wyspach Zielonego Przylądka kupiła egzotyczny instrument i obiecała, że wykorzysta go przy piosenkach na nową płytę! Więcej szczegółów na ESKA.pl

Nowa płyta Ewy Farnej będzie zawierać tropikalne dźwięki? Wychodzi na to, że tak, a wszystko za sprawą egzotycznego instrumentu, który wokalistka kupiła na Wyspach Zielonego Przylądka! Co więcej, podczas relacji na Snapie Radia ESKA, zażartowała: - instrument wydobywa z siebie trzy nuty, ale dam radę nagrać z nich całą płytę. Obietnica dotrzymana, więc czekamy na efekty!

Ewa Farna nowa płyta - piosenki

Wyspy Zielonego Przylądka słyną z tego, że większość produktów, rzeczy czy ozdób, mieszkańcy wykonali własnoręcznie. I tak też jest w przypadku tego prostego instrumentu, którym pochwaliła się nam Ewa Farna!

Przypomnijmy Ewa Farna razem z Radiem ESKA Odwołuje Zimę właśnie na Wyspach Zielonego Przylądka! A jeśli chcecie wiedzieć, co dzieje się miejscu i jak przebiega odwoływanie zimy - śledźcie ESKA.pl oraz obserwujcie Radio ESKA na Snapie. Dodajcie nas wpisując: radio_eska.