Ewa Farna jurorką w X Factor? To jeszcze nic pewnego! [VIDEO]

2013-12-04 13:08

Ewa Farna jurorką w X Factor? To jeszcze nic pewnego! Ewa nic o tym nie wie... Gwiazda wydała oświadczenie na Facebooku, dotyczące jej udziału w X Factor. Czy zobaczymy Ewę Farną w roli jurorki w kolejnej edycji popularnego talent show? Sprawdź na ESKA.pl.

Niedawno całą Polskę obiegła wiadomość, że Ewa Farna została czwartą jurorką w popularnym talent show - X Factor. Jak się okazuje, gwiazda hitu Ulubiona Rzecz, nic o tym nie wie...

Ewa Farna wydała specjalne oświadczenie na swoim oficjalnym Facebooku, dotyczące jej udziału w X Factor.

Na razie media oraz TVN podjęli decyzję, ale ja na temat swojego udziału w programie na razie NIC NIE WIEM. Nie mogę więc potwierdzić udziału, ani go zdementować - napisała gwiazda. Trwają negocjacje, ale to dopiero od niedawna. Cała akcja do niedawna działa się bez mego udziału - dodaje.

>>> Największe hity i najnowsze teledyski na  eskaGO <<<


Kto, w takim razie rozpuścił plotkę na temat udziału Ewy w X Factor? - tego nie wiadomo. Gwiazda prosi jednak fanów, żeby nie wierzyli z żadne informacje, póki nie potwierdzi ich sama zainteresowana.

Ewa Farna przyznaję, że kusi ją rola jurora w popularnym talent show. Z chęcią zasiadłaby w fotelu jurorskim obok Kuby Wojewódzkiego, Tatiany Okupnik i Czesława Mozila, ale musi jeszcze dokładnie przemyśleć tę decyzję. Wokalistka nie jest pewna , czy uda jej się pogodzić rolę jurora z promocją nowego krążka (W)INNA. Chce się skupić przede wszystkim na koncertowaniu i spotkaniach ze swoimi fanami.

Na razie nic nie jest pewne, muszę się zastanowić, bo znam siebie i wiem, jak takie programy bardzo mnie pochłaniają i ile serca i czasu w to wkładam... A jest też ciemniejsza strona medalu, jak z pewnością wszyscy wiemy, trzeba być przygotowany psychicznie na wszelki atak - napisała gwiazda.

Czekamy na oficjalne oświadczenie Ewy, dotyczące jej udziału w X Factor. Zobaczcie także najnowszy teledysk wokalistki do piosenki Ulubiona Rzecz.

Ewa Farna - Ulubiona RzeczJM