Ewa Farna jako Justin Bieber! Zobacz zabawny występ wokalistki! [VIDEO]

2016-04-01 11:07
Ewa Farna jako Justin Bieber! Zobacz zabawny występ wokalistki! [VIDEO]
Autor: Fot. WBF Ewa Farna w Lip Sync Battle

Ewa Farna jako Justin Bieber - taki występ to fajna niespodzianka zarówno dla fanów wokalistki, jak i wielbicieli Justina Biebera. Już teraz na ESKA.pl zobacz zabawny występ Ewy Farnej.

Ewa Farna jako Justin Bieber - niezłe show w wykonaniu wokalistki mogli zobaczyć widzowie jednego z ostatnich odcinków programu Lip Sync Battle Ustawka, który emitowany jest w TVN Player. Wokalistka na tapetę wzięła utwór zatytułowany Confident, w nagraniu którego Kanadyjczykowi pomagał Chance The Rapper. Ewa Farna słynie z dużego dystansu do siebie i poczucia humoru, co pokazywała już nieraz, więc wcielenie się w idola nastolatek nie było dla niej trudnym zadaniem. Pamiętacie jeszcze jak Ewa Farna śpiewa Hello w wannie pełnej lodu, czy udaje figurę woskową? Była tak wiarygodna, że nawet fani jej nie rozpoznali! :) A jak było tym razem?

>> Ewa Farna udaje figurę woskową. Fani jej nie poznali!

Ewa Farna jako Justin Bieber

Zobacz, jak Ewa Farna naśladowała Justina Biebera w programie Lip Sync Battle Ustawka.

 

Lip Sync Battle Ustawka -  zasady

Zadaniem uczestników programu Lip Sync Battle Ustawka jest zaprezentowanie publiczności swoich umiejętności w naśladowaniu innych gwiazd. Zgodnie z zasadami formatu osoby, które występują w programie wybierają piosenkę i udając, że śpiewają muszą jak najlepiej zaprezentować swój występ. Show powinno być jak najbardziej niekonwencjonalne. Polska wersja show miała swoją premierę 27 stycznia.

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze