Duet Edyty Górniak i Ewy Farnej we Wrocławiu. Co zaśpiewają?

i

Autor: fot. WBF Duet Edyty Górniak i Ewy Farnej we Wrocławiu. Co zaśpiewają?

Ewa Farna i Edyta Górniak razem na scenie. Co powinny zaśpiewać? SONDA

2015-10-02 16:11

Ewa Farna i Edyta Górniak razem na scenie to atrakcja nadchodzącego koncertu we Wrocławiu. Edyta zaprosiła swoją młodszą koleżankę z branży do wspólnego występu w ramach jubileuszowej trasy Love2Love. Co wokalistki powinny zaśpiewać w duecie? Zagłosuj w sondzie na ESKA.pl

Ewa Farna i Edyta Górniak razem na scenie to atrakcja, którą na żywo będą mogli zobaczyć fani na koncercie z trasy Love2Love we Wrocławiu. Ewa przyjęła zaproszenie Edyty, która o wspólny występ na jej jubileuszowej trasie koncertowej poprosiła publicznie jakiś czas temu na Facebooku. Sprawę z pewnością ułatwił też fakt, że organizatorem aktualnych tras obydwu artystek jest agencja Royal Concert. Co Ewa Farna i Edyta Górniak powinny zaśpiewać w duecie? Wygląda na to, że wybór piosenki nie został jeszcze ostatecznie podjęty, bo wykonawczyni singla Rutyna o zdanie w tej sprawie postanowiła zapytać swoich fanów. Swoje typy możecie wybrać też na ESKA.pl. Zachęcamy Was do udziału w naszej specjalnej sondzie.

Duet Edyty Górniak i Ewy Farnej na trasie koncertowej Love2Love

Edyta Górniak na swojej trasie z okazji 25-lecia pracy artystycznej zaprasza na scenę gości specjalnych. Koncert Edyty w Płocku uświetnili Piotr 'Glaca' Mohameda oraz Monika Kuszyńska. Wspólny występ Edyty Górniak i Ewy Farnej we Wrocławiu to chyba jeszcze bardziej wyczekiwany moment na trasie Love2Love. Co panie zaśpiewają razem na scenie? O tym przekonamy się 8 października.

RC