evelina ross

i

Autor: materiały prasowe

nowości muzyczne

evelina ross napisała piosenkę z chłopakiem. Ma ważne przesłanie!

2023-07-18 13:23

California, willa, palmy i basen… I ukochana osoba u boku. Kto nie chciałby ujrzeć w te wakacje takiego obrazka? evelina ross zaprezentowała właśnie nowy singiel, do którego tekst napisała ze swoim chłopakiem.

evelina ross pisze teksty, komponuje, gra na gitarze, a z publicznością ma niesamowitą więź. Do tej pory mogliśmy usłyszeć evelinę w lekkich, gitarowych, popowych utworach. Dominowała w nich prostota, lekkość i tekst, który w jasny sposób opisywał emocje. W ostatnim czasie evelina postanowiła do swojego gitarowego brzmienia dodać coś, co zaskoczyło chyba nawet ją samą. W ubiegłym roku rozbudziła w sobie miłość do elektronicznych i syntezatorowych brzmień, które jeszcze do niedawna były jej całkiem obce. Na tegoroczne lato evelina ross przygotowała bujający utwór, który każdego słuchacza wprawi w romantyczną, wakacyjną atmosferę. Mowa o kawałku Na parę dni, którego tekst napisała wspólnie ze swoim chłopakiem. Wskazała, jak należy go interpretować.

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

evelina ross - nowa piosenka

Na parę dni to nowa propozycja muzyczna od eveliny ross. Wokalistka tak mówi o singlu:

Utworem Na parę dni chcę namówić Was, moich odbiorców, abyście choć na moment złapali oddech w wirze codziennych spraw. Zwracam w nim uwagę na to, że najbardziej banalne czynności niekiedy stają się dla nas wyzwaniem i wcale nie tak łatwo o chwile zapomnienia. Tekst napisałam wspólnie z moim chłopakiem, a kompozycja muzyczna bez zmian - pozostała w moich rękach, zaś produkcją zajął się Kuba Krupski. Podobnie jak w poprzednim singlu, pozostaję w klimatach łączących elektronikę z brzmieniami gitary akustycznej. Mam nadzieję, że podoba Wam się ten kierunek!

Za oprawę wizualną, okładkę i teledysk do nowego utworu odpowiedzialne są Magda Benda oraz Julia Klewaniec. Podoba wam się kierunek, w którym zmierza ta młoda artystka?