Eurowizja Junior w wersji Lego. Nie zabrakło Viki Gabor i Roxie Węgiel!

2020-02-12 16:16 MK
Viki Gabor
Autor: YouTube/LEGO: Eurovision & Lukasz Kalinowski/East News

Bez wątpienia, finał Eurowizji Junior 2019 był jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych zeszłego roku. Nie dziwi zatem fakt, że do tej pory cieszy się on dużym zainteresowaniem. Po trzech miesiącach od zakończenia imprezy, na YouTubie pojawił się jej zapis, przygotowany przy użyciu... klocków Lego! Zobaczcie to niesamowite wideo już teraz na ESKA.pl!

Viki Gabor i Roksana Węgiel jako postaci stworzone z klocków Lego - dlaczego nie? O tym, że internetowi twórcy potrafią być bardzo kreatywni przekonaliśmy się już wielokrotnie. W sieci bez problemu można znaleźć wiele zabawnych parodii teledysków czy też występów na żywo. To, co jednak zobaczycie na ESKA.pl, z pewnością mocno was zaskoczy!

Eurowizja to konkurs muzyczny, który ma miliony fanów na całym świecie. Wielu z nich posiada własne konta na YouTubie, gdzie komentowane są eurowizyjne propozycje, występy czy też wyniki głosowania jurorów, jak i publiczności. Są jednak i tacy, którzy tworzą w całości autorski kontent. Do grona najbardziej kreatywnych fanów Konkursu Piosenki Eurowizji z pewnością należy twórca kanału LEGO: Eurovision. Od 2016 roku, umieszcza on skróty wydarzenia, stworzone jedynie przy użyciu klocków Lego. Efekty z pewnością pracochłonnego procesu zachwycają internautów! Tym razem, zarządzający kanałem wziął na warsztat odbywający się w Gliwicach finał Eurowizji Junior 2019.

Eurowizja Junior 2019 - wersja Lego

Alexandro Kröger, bo tak nazywa się twórca kanału LEGO: Eurovision, nie pominął żadnego z najważniejszych elementów Eurowizji Junior 2019. W filmiku można zobaczyć skróty wszystkich występów uczestników, gościnny performance Roksany Węgiel czy też reakcję Viki Gabor na wygraną. Internautów rozbawiła jednak najbardziej obecność uroczej reakcji Roxie na ponowne zwycięstwo Polski. Wideo w całości obejrzycie poniżej.

Najnowsze