Eurowizja Junior - co wiesz o konkursie? Sprawdź swoją wiedzę!

2020-10-06 12:37 Maksymilian Kluziewicz
Viki Gabor
Autor: Alexey Vitvitsky/SPUTNIK Russia/East News

Wiecie, ile razy Polska startowała w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci? Pamiętacie, kto zapewnił nam pierwsze w historii zwycięstwo? Na ESKA.pl przygotowaliśmy specjalny quiz, w którym możecie sprawdzić, co wiecie o Eurowizji Junior. Kolejna odsłona wydarzenia zbliża się wielkimi krokami. To idealny czas, by przetestować swoją wiedzę na jego temat!

Eurowizja Junior - QUIZ o konkursie pomyślnie przejdą tylko jego prawdziwi fani! W związku z tym, że Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami, na ESKA.pl możecie sprawdzić swoją wiedzę o tym cieszącym się wielką popularnością na całym świecie wydarzeniu muzycznym. W tym roku impreza po raz kolejny odbędzie się w Polsce, a o trzecie z rzędu zwycięstwo dla naszego kraju zawalczy znana z ostatniej edycji The Voice Kids Alicja Tracz. Dziesięcioletnia wokalistka zaśpiewa swój utwór I'll Be Standing, za którego produkcję odpowiadają Gromee i jego żona Sara Chmiel.

Pamiętacie, kto przed Alą Tracz otrzymał możliwość reprezentowania Polski na eurowizyjnej scenie? Wiecie, ile razy braliśmy udział w konkursie? A może jesteście w stanie podać tytuł zwycięskiej piosenki z 2018 roku? Ten QUIZ sprawdzi waszą wiedzę!

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Eurowizja Junior - QUIZ

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się 29 listopada w Warszawie. W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem Move the World. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa nie przylecą do Polski. Aby umilić wam czas oczekiwania na to ważne wydarzenie, zachęcamy do sprawdzenia się w naszym quizie o Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Najnowsze