Maja Krzyżewska

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Eurowizja Junior 2023 - WPADKA podczas ceremonii otwarcia? Przekręcili imię polskiej reprezentantki!

2023-11-21 10:39

Ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2023 za nami. Maja Krzyżewska wraz ze swoją ekipą pojawiła się na czerwonym dywanie w Nicei. Prowadząca spotkania z reprezentantami poszczególnych krajów Carla od hitu "Bim Bam toi" zaliczyła wpadkę, przekręcając imię i nazwisko Polki.

Eurowizja Junior 2023 oficjalnie się rozpoczęła! Ceremonia otwarcia wydarzenia, która miała miejsce w poniedziałek 20 listopada, w Nicei, przyciągnęła reprezentantów wszystkich krajów biorących udział w konkursie. Na czerwonym dywanie nie zabrakło oczywiście Mai Krzyżewskiej - reprezentantki Polski, która już w niedzielę zawalczy o trzecie zwycięstwo dla Polski, śpiewając swój hit "I Just Need a Friend". Utwór stworzony przez autorów najnowszych kawałków Dody czy Oskara Cymsa umożliwił 12-latce wygranie specjalnej odsłony programu "Szansa na sukces" i możliwość zaprezentowania swojego talentu na eurowizyjnej scenie. Młoda artystka pojawiła się na czerwonym dywanie ze swoją ekipą. Prowadząca spotkanie Carla od hitu "Bim Bam toi", z którą w 2019 roku konkurowała Viki Gabor, zaliczyła wpadkę, zapowiadając reprezentantkę Polski. Wymówienie jej imienia i nazwiska okazało się dla niej zbyt trudne. Nie uwierzycie, jak ją przedstawiła! 

Eurowizja Junior 2023 - uczestnicy i piosenki. Wszyscy reprezentanci 16 państw uczestniczących

Polacy na Eurowizji. Quiz dla największych fanów. Pamiętasz, jak sobie poradzili?

Pytanie 1 z 10
Justyna Steczkowska

Wpadka na Eurowizji Junior

Maja Krzyżewska zrobiła furorę na czerwonym dywanie. Nastolatka postawiła na francuski berecik i strój w naszych barwach narodowych. Fani oglądający stream z wydarzenia zwrócili jednak uwagę na wpadkę, jaką zaliczyła Carla, reprezentantka Francji na Eurowizji Junior 2019 i prowadząca JESC 2021. Zamiast Maja Krzyżewska, wokalistka powiedziała... Maża Krzyżwewska. Po chwili gwiazda konkursu poprawiła się i zwróciła do 12-latki jej imieniem. Trzeba jednak przyznać, że to dość urocze! Moment, o którym mówimy, możecie zobaczyć w 35:58.