Eurowizja Junior 2021

i

Autor: Andres Putting/EBU

Eurowizja Junior 2022 - kto z Polski? Oto MOCNI kandydaci!

2022-04-07 14:57

Eurowizja Junior 2022 już jest tematem rozmów wśród fanów konkursu. Choć przed nami jeszcze Eurowizja dla dorosłych, znamy już datę i miejsce organizacji konkursu dla dzieci. Wiele osób zastanawia się, kto będzie następcą Sary James. Mamy kilka propozycji. Kto świetnie sprawdziłby się na eurowizyjnej scenie?

Eurowizja Junior zawsze wywołuje wiele emocji. Niektórzy nadal wspominają zeszłoroczny konkurs, kiedy reprezentantką Polski była Sara James, która od samego początku uważana była za jedną z faworytek. W konkursie zwyciężczyni The Voice Kids zaśpiewała piosenkę Somebody i ma powody do radości, ponieważ zajęła zaszczytne drugie miejsce. Polska przegrała z Armenią zaledwie 6 punktami. Zwyciężczynią została Maléna, która na imprezie w Paryżu zaśpiewała piosenkę Qami Qami. Teraz czekamy już na kolejną edycję i zastanawiamy się, kto mógłby reprezentować nasz kraj. Postanowiliśmy zrobić przegląd potencjalnych utalentowanych dzieci i nastolatków.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - DATA. Kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Wywiad Sara James Preselekcje Eurowizja 2022

Uczestnicy The Voice Kids

Największą bazą dziecięcych talentów w Polsce z pewnością jest program The Voice Kids. Aktualnie trwa piąta edycja programu i wiele osób właśnie tam doszukuje się potencjalnego reprezentanta na Eurowizję Junior. Alicja Górzyńska, Oliwia Gręzak, Piotrek Pawłowski, Lena Tylus i Laura Bączkiewicz to najczęściej wymieniani w tym kontekście uczestnicy. Nie można także wykluczyć dzieci z poprzednich edycji, np. Tatiany Kopali czy Natalii Pawelskiej.

Sonda
Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2022?

Byłe reprezentantki Polski

A co gdyby wysłać na Eurowizję Junior kogoś, kto już nas reprezentował w konkursie. Polska nigdy tego nie zrobiła, a nasze dwie ostatnie reprezentantki nadal kwalifikują się do konkursu. Ala Tracz i Sara James z pewnością ponownie dałyby z siebie wszystko i zawalczyły o wygraną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE