Eurowizja Junior 2022 - kiedy w telewizji? Data konkursu dla dzieci

2022-09-25 15:36

Eurowizja Junior 2022 zbliża się coraz większymi krokami. Gospodarzem kolejnej edycji konkursu będzie Armenia. Gdzie i kiedy odbędzie się jubileuszowa edycja konkursu?

Eurowizja Junior 2022 - transmisja w TV. Kiedy, gdzie i o której obejrzeć 20. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci? To pytanie w ostatnim czasie zadaje sobie wiele osób. W tym roku Eurowizja Junior odbywa się w Armenii, a dokładniej w stolicy tego kraju, Erywaniu. Wszystko za sprawą Maleny, która wygrała ubiegłoroczny Konkurs. Kto tym razem powtórzy jej sukces? Tego dowiemy się niebawem!

Eurowizja Junior 2022 - kiedy w telewizji? Data konkursu dla dzieci

Gdzie, kiedy i o której obejrzeć Eurowizję Junior 2022? Eurowizja Junior 2022 odbędzie się 11 grudnia 2022 roku, zatem po raz drugi organizatorzy zrywają z tradycją (wcześniej konkurs odbywał się w listopadzie). Finał zostanie wyemitowany przez Telewizję Polską.

Przypominamy, że Eurowizję Junior 2021 wygrała Malena z Armenii, wykonując piosenkę "Qami Qami". Reprezentantka Polski, Sara James, zajęła 2. miejsce, przegrywając ze zwyciężczynią jedynie o 6 punktów. 

Sonda
Czy czekasz na Eurowizję Junior 2022?
EUROWIZJA - wywiad z Krystianem Ochmanem!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze