Szansa na Sukces Eurowizja Junior

i

Autor: AKPA

Eurowizja Junior 2022 - kto z Polski? Kto jedzie na Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci?

2022-09-25 15:12

Szansa na sukces to program, w którym zostanie wybrany tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji Junior. Wielki finał, podczas którego poznamy zwycięzcę, odbędzie się 25 września. Kto w nim wystąpi? Poznaliśmy już wszystkich finalistów, którzy zostali wyłonieni w trzech półfinałach. To w tym gronie znajduje się zwycięzca.

Szansa na sukces wyłoni reprezentanta Polski na Eurowizję Junior 2022. Fani konkursu już od kilku tygodniu śledzą nowe odcinki, w których mogli poznać kandydatów. Do tej pory utalentowane dzieci wykonały międzynarodowe hity oraz polskie piosenki z juniorskiej Eurowizji. Usłyszeliśmy takie utwory jak Rain On Me, Easy On Me, Run, Hold My Hand, Dynamite, Superhero, Anyone I Want To Be, Arcade, If I Were Sorry, Share The Joy czy I'll Be Standing. Czas na ostatni odcinek, w którym wyłonieni finaliści zaśpiewają oryginalne piosenki, z którymi chcą pojechać na konkurs do Armenii. Kto to będzie?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 zostanie odwołana? Sytuacja w Armenii zaniepokoiła fanów konkursu

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

Eurowizja Junior 2022 - uczestnicy preselekcji

  • Natalia Smaś
  • Laura Bączkiewicz
  • Aleksander Maląg
  • Iga Wargskog
Sonda
Kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior 2022?

Eurowizja Junior 2022 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2022 ma odbyć się 11 grudnia. Jako miejsce organizacji wybrano Kompleks Sportowo-Koncertowy im. Karena Demircziana w Erywaniu, stolicy Armenii. Więcej szczegółów o tegorocznym show poznamy wkrótce.