Eurowizja Junior 2022 - GODZINA. O której Polska?

2022-12-11 16:11
Laura Bączkiewicz
Autor: AKPA

Eurowizja Junior 2022 zbliża się wielkimi krokami, a emocje związane z konkursem sięgają zenitu. Coraz więcej osób poszukuje szczegółowych informacji na temat jego przebiegu, takich jak data, miejsce czy godzina rozpoczęcia. O której Eurowizja Junior 2022? Kiedy na scenie wystąpi Laura Bączkiewicz z Polski? Odpowiedzi na nurtujące was pytania podajemy w jednym miejscu.

Eurowizja Junior 2022 - godzina startu konkursu jest już znana. Do rozpoczęcia wielkiego finału wydarzenia pozostało już niewiele czasu. Laura Bączkiewicz, polska reprezentantka, od kilku dni przebywa w Erywaniu, gdzie przygotowuje się do swojego występu z piosenką To The Moon. Jak zapowiada Konrad Smuga, reżyser jej show, eurowizyjni fani nie będą zawiedzeni. Na scenie wykorzystane zostaną bowiem technologie, jakich jeszcze nie było. Tradycyjnie duże zainteresowanie budzi godzina rozpoczęcia Eurowizji Junior. Jako że jest to konkurs, w którym udział biorą nieletni piosenkarze i piosenkarki, jego emisja rozpoczyna się stosunkowo wcześnie. Dzięki ujawnieniu oficjalnej kolejności występów możemy już określić, o której godzinie na scenie zaprezentuje się Laura Bączkiewicz. Polka zaśpiewa jako jedna z pierwszych uczestniczek całego konkursu!

Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE. Jak oddać głos na Polskę online i SMS?

Laura Bączkiewicz o wygranej w Szansie na sukces i Eurowizji Junior

Eurowizja Junior 2022 - o której Polska?

Laura Bączkiewicz, zgodnie z obowiązującą kolejnością, zaprezentuje się na scenie jako druga. Sama impreza została zaplanowana na godzinę 16:00. Oznacza to, że występu artystki możemy spodziewać się nawet około godziny 16:15. Transmisję z Eurowizji Junior 2022 tradycyjnie będzie można obejrzeć na antenie TVP1. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze