Eurowizja Junior 2022 - GODZINA. O której oglądać finał konkursu 11 grudnia 2022?

2022-12-10 16:08
Eurowizja Junior 2022
Autor: AMPTV / junioreurovision.tv Eurowizja Junior 2022 - o której godzinie finał?

Eurowizja Junior 2022 będzie jednym z najważniejszych wydarzeń telewizyjnych końca 2022 roku. 11 grudnia reprezentanci 16 państw wystąpią na jednej scenie, aby zawalczyć o wymarzone trofeum. Fani konkursu już nie mogą się doczekać eurowizyjnych emocji. O której godzinie odbędzie się finał konkursu?

Eurowizja Junior 2022 będzie już 20. edycją tego popularnego konkursu muzycznego dla dzieci. Przed nami więc jubileuszowy koncert, w którym poznamy kolejnego zwycięzce. Do tej pory Polsce udało się wygrać dwa razy. W 2018 roku po nagrodę sięgnęła Roksana Węgiel, a zaledwie rok później Viki Gabor. W 2021 było blisko. Sara James zajęła drugie miejsce przegrywając o zaledwie 6. punktów z Maleną z Armenii. To właśnie ten kraj jest gospodarzenim Eurowizji Junior 2022. Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia w Kompleksie Sportowo-Koncertowym im. Karena Demircziana w Erywaniu. Znamy już godzinę koncertu.

Eurowizja Junior 2022 - Laura Bączkiewicz wygra konkurs? Czy Polska jest w gronie faworytów?

Eurowizja Junior 2022 - najwięksi faworyci 20. edycji konkursu

Eurowizja Junior 2022 - GODZINA, TRANSMISJA

Eurowizja Junior rozpocznie się o 16:00 i potrwa ponad 2 godziny. Transmisję z tego wydarzenia będzie można śledzić na antenie TVP1, TVP Polonia i TVP ABC. Będzie dostępna również transmisja online. Szczegóły niżej. 

Eurowizja Junior 2022 - lista startowa. Kiedy i o której godzinie Polska?

Eurowizja Junior 2022 - faworyci

Aktualnie mówi się, że największe szanse na wygraną ma Wielka Brytania, którą reprezentuje Freya Skye. Na podium mają znaleźć się także Mariam Bigvava z Gruzji i Luna z Holandii. Mówi się, że czarnymi końmi konkursu mogą być Ukraina, Hiszpania oraz gospodarze, czyli Armenia. 

Tuż przed wylotem na Eurowizję Junior Laura Bączkiewicz odwiedziła Radio ESKA!

Posłuchaj rozmowy z młodą reprezentantką Polski!

Listen to "Laura Bączkiewicz odwiedziła Radio ESKA tuż przed wylotem na Eurowizję Junior! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze