Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE. Jak oddać głos na Polskę online i SMS?

2022-12-10 14:02
eurovision junior
Autor: JP PARIENTE/SIPA/SIPA/East News

Liczymy na to, że Eurowizja Junior 2022 okaże się dla Polski zwycięska. Jednak, aby tak było, Laura Bączkiewicz musi uzyskać odpowiednią ilość punktów. Sprawdziliśmy, w jaki sposób możecie oddać głos na swojego faworyta i wesprzeć Polskę.

Głosowanie podczas Eurowizji junior 2022 to nieodłączny element muzycznego konkursu. Wiele osób zastanawia się, czy można oddać głos na Polskę. Na szczęście głosowanie na reprezentanta swojego kraju jest dozwolone, jednak warto sprawdzić, w jaki sposób można to zrobić. 20. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 11 grudnia w Armenii. Jednak głosowanie rozpocznie się odrobinę wcześniej. Reprezentantką naszego kraju jest Laura Bączkiewicz, która zaprezentuje utwór To The Moon. Dzięki Waszym głosom to właśnie ona może zająć pierwsze miejsce w Konkursie Eurowizji dla Dzieci.

Eurowizja 2023 - reprezentant Polski. Chętnych nie brakuje! [LISTA ZGŁOSZEŃ]

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Eurowizja Junior 2022 - głosowanie

Głosowanie na Eurowizji Junior 2022 to ważna część Konkursu Piosenki dla Dzieci. Pierwszy etap rozpoczyna się już 9 grudnia o 20:00. Na swoich ulubieńców będziemy mogli głosować do niedzieli, 11 grudnia do godziny 15.59. Regulamin umożliwia oddanie punktów na reprezentanta swojego kraju w tym etapie. Jednak głosowanie online ma 50% wpływu na ostateczny wynik. Wszystko ze względu na to, że swoje głosy oddają również jurorzy z wszystkich państw uczestniczących. Głosowanie online na Eurowizja Junior 2022 jest całkowicie darmowe i dopuszcza oddanie głosu na swój kraj.

Finał Eurowizji Junior 2022 - głosowanie

Głosowanie w trakcie trwania finału Eurowizji Junior 2022 będzie możliwe po usłyszeniu wszystkich szesnastu reprezentantów. O jego rozpoczęciu poinformują prowadzący konkurs: Iweta Mukuczjan, Karina Ignajtan, Garik Papojan oraz robot Robin. drugi etap trwa 15 minut i ma wpływ na końcowe wyniki całego konkursu. Po tym, jak zostaną zliczone wszystkie głosy rozpocznie się przyznawanie punktów przez jurorów oraz widzów. Połączone wyniki umożliwią nam poznanie zwycięzcy Eurowizji Junior 2022.

Eurowizja - polscy reprezentanci. Sprawdź, czy potrafisz powiązać ich z piosenkami

Eurowizja Junior 2022 - jak głosować?

Głosowanie online na Eurowizji Junior 2022 jest darmowe. Z każdego urządzenia można zagłosować tylko jeden raz. Niestety, w tym przypadku nie pomoże nawet tryb incognito. Istotne jest jednak to, że by głos uznano za ważny, obowiązkiem jest zagłosowanie na trzy utwory oraz potwierdzenie tego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze