Eurowizja Junior 2021 - to może być największa rywalka Sary James! Piosenka Rosji to będzie radiowy hit?

2021-10-27 11:06
Tanya Mezhentseva
Autor: Instagram.com/tanya.mezhentseva

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka miesięcy najbardziej utalentowane muzycznie dzieci z Europy zawalczą o eurowizyjne trofeum. Wiemy już, że reprezentantką Polski będzie Sara James, która uważana jest za jedną z faworytek. Poznaliśmy też reprezentantkę Rosji, który zaśpiewa piosenkę, która z pewnością będzie bić się o trofeum!

Eurowizja Junior 2021 - to może być największa rywalka Sary James! Polacy mocno wierzą w sukces zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids. Sara James wygrała Szansę na sukces. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. Utwór został świetnie przyjęty przez zagranicznych fanów konkursu, ale nie można być pewnym sukcesu, ponieważ konkurencja jest duża. Teraz dowiedzieliśmy się, że Rosję będzie reprezentowała Tanya Mezhentseva. Co ciekawe, dziewczynka powraca na konkurs. Wystąpiła już na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach, gdzie triumfowała Viki Gabor. Tym razem pojawi się jednak z mocniejszą kandydaturą!

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Tanya Mezhentseva - Mon Ami

Tanya Mezhentseva wraca na Eurowizję Junior 2021 aby walczyć o wygraną! Wiemy już, że dziewczynka zaśpiewa piosenkę Mon Ami. To pierwsza taneczna piosenka, która reprezentuje Rosję od 2013 roku! Fani Eurowizji już porównują kawałek do Superhero Viki Gabor, czy do piosenki Palante, która w 2020 roku zdobyła dla Hiszpanii trzecie miejsce. Mon Ami to radiowy numer inspirowany latynoskimi rytmami. Czy Rosja ponownie wygra konkurs? Ostatni raz triumfowali w 2017 roku. Posłuchaj ich tegorocznej propozycji niżej.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze