Eurowizja Junior 2021 - piosenka Somebody zapewni Polsce zwycięstwo?

2021-09-26 16:10
Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

Wielkimi krokami zbliża się 19. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który w tym roku, za sprawą zwycięstwa Valentiny, która piosenką J'imagine rozkochała całą Europę, odbędzie się 19 grudnia w Paryżu. Wiadomo już, że na tym ważnym, muzycznym wydarzeniu, Polskę reprezentować będzie Sara Egwu-James, która przed europejską publicznością zaśpiewa piosenkę Somebody. Czy utwór zapewni Polsce zwycięstwo?

Eurowizja Junior 2021 - piosenka Somebody zapewni Polsce zwycięstwo? Polska ma już na koncie dwa zwycięstwa w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Pierwsze zawdzięczamy Roksanie Węgiel, która w fenomenalny sposób zaśpiewała piosenkę Anyone I Want to Be i rozkochała w sobie europejską publiczność. Drugą wygraną zgarnęła Viki Gabor, a jej Superhero stało się prawdziwym hitem! W finale programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021 roku o bilet do Paryża na 19. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci walczyli: Marysia Stachera, Sara Egwu-James oraz Miłosz Świetlik Skierski. Najwięcej głosów od jurorów oraz widzów otrzymała Sara Egwu-James i to właśnie ona już 19 grudnia 2021 roku w Paryżu będzie reprezentować Polską na dziecięcej Eurowizji. Swój niezwykły, wokalny talent pokaże w piosence Somebody.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Eurowizja Junior 2021 - piosenka Somebody zapewni Polsce zwycięstwo?

Podczas 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci Polskę reprezentować będzie Sara Egwu-James! 12-latka najpierw w fenomenalny sposób wygrała czwartą edycję programu The Voice Kids, a teraz otrzymała szansę, by zaprezentować swój talent przed ogromną publicznością. 19 grudnia 2021 roku w Paryżu młoda wokalistka wykona utwór Somebody. Za utwór odpowiedzialni są Dominik Buczkowski-Wojtaszek, Jan Bielecki, Tom Martin oraz Patryk Kumór. To bardzo energetyczny utwór, który bardzo szybko wpada w ucho i możemy być pewni, że będzie prawdziwym hitem! Czy to wystarczy, aby Polska po raz trzeci zgarnęła zwycięstwo? O tym przekonamy się już wkrótce!

Najnowsze