Eurowizja Junior 2020 w formie online będzie rozczarowaniem? Eksperci oceniają show!

2020-09-15 12:19 Patrycja Obarowska
Eurowizja Junior 2020
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2020 online oczami ekspertów! Czy nowa formuła muzycznego show będzie jedną wielką katastrofą? Eurowizję Junior 2020 w trybie online komentują eksperci! Wydarzenie odbywające się za pomocą siły internetu będzie porażką, a może niespodziewanym sukcesem? Przekonajcie się sami na ESKA.pl!

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami, jednak jak już wiadomo, wydarzenie nie odbędzie się w formie tradycyjnej, tak jak było to zaplanowane. Choć organizatorzy imprezy bronili się rękami i nogami przed Eurowizją Junior 2020 w formie online, decyzja zapadła i ostatecznie muzyczne show odbędzie się za pośrednictwem internetu. Wszystko spowodowane jest wciąż trwającą pandemią koronawirusa, która nie daje za wygraną i uniemożliwia bezpieczne zorganizowanie dziecięcej Eurowizji w tym roku. Europejska Unia Nadawców jakiś czas temu ogłosiła, że nadchodzący Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się w formie online z powodów jasnych dla nas wszystkich. Decyzja, która zapadła nie ucieszyła ekspertów Eurowizji Junior, co więcej wywołała niemałe poruszenie. Pierwszą reakcją na zdalną Eurowizję Junior 2020 było zaskoczenie, kolejną smutek, natomiast trzecią refleksja i zrozumienie obecnej sytuacji. 

Eurowizja Junior 2020 online - eksperci komentują 

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się poprzez format online i zdaniem ekspertów należy podejść do tego, jak do nowego wyzwania! Mimo wszystko komentują eurowizyjny czas, z jakim jeszcze nie spotkaliśmy się nigdy: To czego brak już teraz odczuwamy, to atmosfera związana z przygotowaniami do konkursu. Eurowizja Junior zweryfikuje, czy taka forma jest odpowiednia dla Eurowizji w Rotterdamie. Dla mnie jednak konkurs kreują publiczność i fani, a bez nich wkroczymy w smutniejszą erę Eurowizji. Oby to nie zepsuło jej długoletniej tradycji. - skomentował Robert Bulczak.

Viki Gabor wywiad 07.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze