Eurowizja Junior 2020 - Viki Gabor nie poprowadzi gali? Dostała inną rolę!

Viki Gabor
Autor: Alexey Vitvitsky/SPUTNIK Russia/East News

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. Jak już wiadomo, w przeciwieństwie do Roksany Węgiel, zeszłoroczna zwyciężczyni konkursu Viki Gabor nie będzie jedną z prowadzących wydarzenia. Jak jednak poinformowała w swoich mediach społecznościowych, otrzymała inną rolę. O szczegółach przeczytacie już teraz na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - Viki Gabor nie poprowadzi wydarzenia? Ku niepocieszeniu wielbicieli talentu wykonawczyni hitu Superhero, wszystko na to wskazuje! Po tym, jak Roksana Węgiel doskonale spisała się w roli współprowadzącej Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019 u boku Idy Nowakowskiej i Aleksandra Sikory, fani wydarzenia byli przekonani, że w 2020 roku gospodynią będzie właśnie Viki Gabor. Tuż po historycznym zwycięstwie młoda gwiazda zdradziła nam, że chętnie spróbowałaby swoich sił w zupełnie nowej roli. Jak się jednak okazuje, Telewizja Polska zdecydowała się na zaangażowanie innych prezenterów. Podczas oficjalnej konferencji, która miała miejsce 7 października, dowiedzieliśmy się, że w roli gospodarzy Eurowizji Junior 2020 zobaczymy ponownie Idę Nowakowską, a także Małgorzatę Tomaszewską i Rafała Brzozowskiego. Nie oznacza to jednak, że na scenie nie zobaczymy Viki. Nastoletnia artystka nie tylko zaśpiewa swój eurowizyjny hit, ale będzie też pełniła ważną funkcję. Pochwaliła się tym w mediach społecznościowych.

Tajemnice Viki Gabor | ESKA XD - CD-ROOM #4

Eurowizja Junior 2020 - Viki Gabor w nowej roli

Już 29 listopada odbędzie się największe muzyczne wydarzenie roku, na które czekają wszyscy. Energia, emocje i zapierające dech w piersiach występy - to wszystko zobaczą fani Eurowizji Junior. Na scenie nie zabraknie zeszłorocznej zwyciężczyni Viki Gabor. Artystka zapowiedziała, że została Ambasadorką Eurowizji. Na ten moment nie zdradziła jeszcze, na czym ma polegać jej rola. Wszystkiego dowiemy się niebawem. Jedno jest pewne - zapowiada się emocjonujące widowisko.

Warto wspomnieć o tym, że ze względu na pandemię koronawirusa reprezentanci poszczególnych krajów nie pojawią się w Polsce. Swój talent zaprezentują online.

Najnowsze