Ala Tracz - tak będzie wyglądać WYSTĘP na Eurowizji Junior 2020? Kostki, tancerze i emocje

2020-10-08 12:08
Ala Tracz - tak będzie wyglądać WYSTĘP na Eurowizji Junior 2020? Kostki, tancerze i emocje
Autor: TVP Ala Tracz - tak będzie wyglądać WYSTĘP na Eurowizji Junior 2020? Kostki, tancerze i emocje

Czarujący, wciągający i zapewniający emocje - taki był występ Alicji Tracz, podczas specjalnej, przedeurowizyjnej konferencji prasowej. Czy tak samo będzie podczas finału Eurowizji Junior 2020?

Ala Tracz da występ na Eurowizji Junior 2020, który zapadnie wszystkim w pamięć. Jesteśmy przekonani, że już po pierwszych sekundach zwróci na siebie uwagę widzów w Europie. Nie chodzi tylko o aspekty wizualne, czyli efekty specjalne tj. gra świateł, lasery, czy sztuczne ognie, ale przede wszystkim o aspekty dźwiękowe. 10-latka dysponuje niesamowicie silnym głosem, który w połączeniu z chwytliwą melodią utworu, powoduje gęsią skórkę i daje nadzieję na trzecie z rzędu zwycięstwo. Już po preselekcjach eurowizyjni fani dyskutowali, że Polka jest faworytką do wygranej. Niech świadczą o tym wyniki wyświetleń jej występu w finale preselekcji w Szansie na Sukces. Wideo zbliża się do miliona odtworzeń. 

Ala Tracz - występ na Eurowizji Junior 2020

Jak będzie wyglądać występ Ali Tracz na Eurowizji Junior 2020? Jego częściową zapowiedź poznaliśmy podczas konferencji prasowej, 8 października. Młoda wokalistka, która zapewniła sobie bilet na Konkurs Piosenki dla Dzieci, stała na dużych kostkach do gry w planszówki. Obok niej swoje umiejętności pokazywali kilkuletni tancerze ubrani w postaci przypominające karateków. Na wielkim ekranie, który widać w tle, wyemitowano wizualizację nawiązującą do logo Eurowizji Junior 2020 - Move The World. Jak wyglądał występ Alicji Tracz podczas konferencji? Zobaczcie sami: 

Najnowsze