Eurowizja Junior 2020 - czy powinna zostać odwołana? [GŁOSOWANIE]

2020-08-06 14:21 Patrycja Obarowska
Eurowizja Junior 2020
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2020 - czy powinna zostać odwołana? W dobie rosnącej wciąż liczby zakażeń koronawirusem, rodzi się pytanie - czy Konkurs Piosenki Eurowizji Dla Dzieci nie powinien zostać odwołany? Wyraź swoje zdanie za pośrednictwem głosowania na ESKA.pl już teraz!

Eurowizja Junior 2020 - czy powinna zostać odwołana? W dobie trwającego koronawirusa i stale rosnącej liczby zakażeń, rodzi się pytanie, czy popularna impreza w ogóle powinna mieć miejsce. Okazuje się, że istnieje kilka za i przeciw, jeśli chodzi o podjęcie decyzji w tej sprawie. Eurowizja Junior 2020 zaplanowana jest na 29 listopada tego roku, jednak jej organizacja cały czas stoi pod znakiem zapytania z uwagi na pandemię. Sytuacja tegorocznej Eurowizji Junior stała się szczególnie chwiejna w chwili, kiedy liczba zakażeń dziennych zaczęła wahać się w granicach 600-700 osób. Eurowizja Junior 2020 powinna zostać odwołana? Opinie redaktorów, jak i czytelników na ten temat są bardzo podzielone. Na Facebooku, na grupie Warsaw Calling pojawiła się jakiś czas temu ankieta, w której ponad połowa użytkowników jest zdania, że konkurs w obecnej sytuacji należałoby odwołać. Aby sprawdzić także waszą opinie, stworzyliśmy na ESKA.pl specjalne głosowanie, które pozwoli wam wypowiedzieć się w tej sprawie. Czy Eurowizja Junior 2020 powinna zostać odwołana? Zagłosujcie poniżej!

Eurowizja Junior 2020 - kiedy?

Eurowizja Junior 2020 planowo ma odbyć się 29 listopada w Warszawie, jednak wciąż trwająca pandemia koronawirusa może pokrzyżować plany występującym, organizatorom oraz fanom wydarzenia.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze