Eurowizja Junior 2020 - ceremonia otwarcia. Kiedy, o której godzinie i co będzie się działo?

2020-11-23 13:15 Ewelina Kulasza
Eurowizja Junior 2020 - ceremonia otwarcia. Kiedy, o której godzinie i co będzie się działo?
Autor: Lukasz Kalinowski/East News Eurowizja Junior 2020 - ceremonia otwarcia. Kiedy, o której godzinie i co będzie się działo?

Eurowizja Junior zbliża się wielkimi krokami. Już 29 listopada poznamy zwycięzcę Konkursu Piosenki Dla Dzieci. Zanim jednak to nastąpi, na widzów czeka oficjalna ceremonia otwarcia. Kiedy i o której godzinie się odbędzie? Gdzie oglądać transmisję i co będzie się działo? O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2020 - ceremonia otwarcia. Co będzie się działo?
  2. Eurowizja Junior 2020 - ceremonia otwarcia [DATA I GODZINA]

Eurowizja Junior 2020 - ceremonia otwarcia. Kiedy, o której godzinie i co będzie się działo? Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. Ze względu na pandemię, wielki muzyczny konkurs będzie miał w tym roku nieco inną formę. Widzowie zobaczą dwie sceny. Mniejsza przeznaczona będzie na występy, a większa z dodatkowymi elementami, dla prowadzących oraz występów specjalnych. W Konkursie Piosenki Dla Dzieci startuje w tym roku 12 krajów. Niedawno z Eurowizji Junior 2020 wycofała się Armenia. Konkurs będzie przeprowadzany w formie zdalnej, bez publiczności. Polskę 29 listopada na Eurowizji Junior 2020, będzie reprezentować Ala Tracz, z piosenką I’ll Be Standing.

Wiele osób zastanawia się, co będzie się działo podczas ceremonii otwarcia Eurowizji Junior 2020? W poprzednich edycjach Konkursu Piosenki Dla Dzieci, ceremonie otwarcia wyglądały w następujący sposób. Dla przykładu w 2019 roku Mateusz Szymkowiak poprowadził wydarzenie i witał reprezentantów zadając im przeróżne pytania. Na scenie nie zabrakło również gości, którzy dali małe koncerty. Pojawiła się także zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 - Roksana Węgiel. Ponadto młodzi uczestnicy zaśpiewali wtedy hymn Eurowizji Junior 2019 Share The Joy. Jak będzie w tym roku?

Eurowizja Junior 2020 - ceremonia otwarcia. Co będzie się działo?

Jak co roku, muzyczna impreza Eurowizja Junior, poprzedzona będzie oficjalną ceremonią otwarcia. Co będzie się działo w tym roku? Póki co dokładny scenariusz nie jest znany. Jednak ze względu na pandemię koronawirusa, na pewno ceremonia będzie wyglądać nieco inaczej, niż było to na przykład właśnie rok temu. Hymnem tegorocznego Konkursu Piosenki Dla Dzieci, jest piosenka Move The World. Gościem specjalnym będzie z pewnością zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 - Viki Gabor. Podczas tegorocznej ceremonii otwarcia Eurowizji Junior będzie się działo! My już nie możemy się doczekać niespodzianek, które szykują dla nas organizatorzy wydarzenia.

Eurowizja Junior 2020 - ceremonia otwarcia [DATA I GODZINA]

Kiedy i o której godzinie, odbędzie się ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2020? Otóż ceremonia otwarcia będzie transmitowana na kanale TVP1 w poniedziałek 23 listopada, o godzinie 17:25.

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!
Najnowsze