Eurowizja Junior 2020 bez udziału publiczności? Viki Gabor zdradziła szczegóły!

2020-05-22 12:34 MK
Viki Gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Już tylko niewiele ponad pół roku dzieli nas od rozpoczęcia kolejnej odsłony konkursu Eurowizja Junior, który ponownie odbędzie się w Polsce. Wiadomo już, że impreza będzie miała miejsce w Warszawie, a nie w Krakowie, jak początkowo sugerowano. W związku ze stale zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, wszyscy zastanawiają się jednak, czy Eurowizja Junior odbędzie się w tradycyjnej formie. Co mówi na ten temat zeszłoroczna zwyciężczyni? Sprawdź na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 tylko online czy z udziałem publiczności? Nad tym zastanawiają się wszyscy fani konkursu, którzy na wieść o jego organizacji w Warszawie zareagowali z nie lada ekscytacją. Po historycznym zwycięstwie Viki Gabor w zeszłym roku w Gliwicach, prawie pewne było, że Konkurs Piosenki Eurowizji 2020 ponownie odbędzie się w Polsce. Informację tę potwierdził prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski podczas finału trzeciej edycji The Voice Kids, który miał miejsce w lutym. Początkowo mówiono jednak o tym, że miastem-gospodarzem będzie Kraków.

O szczegółach dotyczących organizacji kolejnej odsłony Eurowizji Junior dowiedzieliśmy się 16 maja - w dniu, w którym miał odbywać się Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa, wydarzenie zostało anulowane. EBU wyemitowała jednak specjalny koncert, w trakcie którego Viki Gabor poinformowała, że impreza z udziałem nastoletnich artystów wystartuje pod hasłem Move The World w Warszawie, już 29 listopada 2020. Pytanie tylko - czy będą mogli wziąć w niej udział fani?

Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Eurowizja Junior 2020 tylko online?

Zeszłoroczna Eurowizja ściągnęła do Gliwic fanów z całego świata. Byliśmy na miejscu i mieliśmy okazję porozmawiać z wielbicielami konkursu z Kazachstanu czy też z Ukrainy. Jak będzie w tym roku? Na to pytanie odpowiedziała Viki Gabor w rozmowie z redaktorem serwisu Plejada. Młoda gwiazda wyznała, że wszystkiego można się spodziewać.

- Nie wiemy, czy koronawirus minie. Mamy nadzieję, że tak. (...) Nawet jeżeli będzie online, to i tak będzie super. (...) Dopiero planują czy to będzie normalnie, czy online - powiedziała.

Warto wspomnieć o tym, że Polska jest jedynym krajem, który nie dość, że wygrał Eurowizję Junior dwa razy z rzędu, to jeszcze dwa razy z rzędu ją zorganizuje. Trzymamy kciuki za to wydarzenie!

Najnowsze