Eurowizja Junior 2019 - zasady głosowania. Jak głosować na Viki Gabor?

2019-11-24 14:32 MK
Viki Gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Konkurs Eurowizja Junior 2019 od kilku tygodni rozgrzewa wszystkich fanów. Już za moment dowiemy się, kto został zwycięzcą siedemnastej edycji cieszącej się wielką popularnością imprezy. Nasz kraj w tym roku reprezentować będzie zdolna 12-latka - Viki Gabor. Na ESKA.pl dowiecie się krok po kroku, jak możecie wesprzeć młodą gwiazdę. Sprawdźcie już teraz!

Eurowizja Junior 2019 - zasady głosowania nie dla każdego są jasne. Dzięki temu artykułowi, dowiecie się jednak, co możecie zrobić jako telewidzowie, by pomóc Viki Gabor w zajęciu pierwszego miejsca. Młoda wokalistka, która już 24 listopada wykona na żywo swój hit Superhero, dała się poznać szerszemu gronu odbiorców na początku 2019 roku, kiedy to była jedną z uczestniczek popularnego talent show The Voice Kids. 11-letnia wówczas artystka zachwyciła jurorów swoim wykonaniem wielkiego hitu Roar z repertuaru Katy Perry. Ostatecznie, Viki zdecydowała, że chce uczyć się u boku Tomsona i Barona z Afromental. Mimo tego, że nie wygrała programu, doskonale wykorzystała zebrane w nim doświadczenie. Zgłosiła się do specjalnej edycji Szansy na Sukces, w której do wygrania była możliwość reprezentowania naszego kraju podczas konkursu Eurowizja Junior. Wykonując hit You May Be In Love, zachwyciła członków grupy Blue Cafe, awansując do wielkiego finału. Tam po raz pierwszy wykonała kawałek Superhero napisany przez Lanberry, Patryka Kumóra oraz Dominica Buczkowskiego-Wojtaszka i wygrała. Czy wygra również podczas Eurowizji Junior 2019? Wiele zależy od was!

Eurowizja Junior 2019 - jak głosować na Viki Gabor?

Wielu internautów chciałoby wesprzeć Viki Gabor, jednak nie wiedzą jak. Jest to bardzo proste! W przeciwieństwie do Eurowizji, w której udział biorą dorośli, mieszkańcy biorących w konkursie krajów mogą głosować na swoich reprezentantów. Głosowanie na kandydatów odbywa się drogą internetową. Formularz dostępny będzie od piątku 22 listopada 2019 roku, od godz. 20:00. Aby oddać ważny głos, należy wejść na stronę www.junioreurovision.tv. Co ważne, odwiedzający witrynę może oddać łącznie pięć głosów na różnych kandydatów, w tym na tego reprezentującego jego kraj. Głosowanie zakończy się tuż przed rozpoczęciem wielkiego finału w niedzielę, 24 listopada. Po wszystkich wyemitowanych występach, formularz ponownie będzie aktywny na stronie, jednak tylko przez 15 minut. Głosy od widowni stanowią 50% wszystkich i mogą zmienić wszystko. W zeszłym roku, to właśnie one w znaczącym stopniu zadecydowały o zwycięstwie Roksany Węgiel.

Najnowsze