Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor na żywo powala! Eksplozja energii zapewni jej zwycięstwo?

2019-11-24 14:44 A.D.
Viki Gabor
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Eurowizja Junior 2019 to konkurs na który czekali wszyscy fani muzyki. Po raz pierwszy w historii, młodzi wykonawcy zmierzą się na scenie w Polsce. Nasz kraj reprezentować będzie Viki Gabor. Czy w tym roku pójdzie nam równie dobrze jak w poprzednim? Warto pamiętać, że Roksana Węgiel zwyciężyła w roku 2018! Wiemy już jak będzie wyglądał tegoroczny występ reprezentantki Polski!

Tegoroczna edycja Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci wzbudza w naszym kraju ogromne emocje, a widzów, którzy będą chcieli śledzić wydarzenie w internecie, z pewnością nie będzie brakować. Już za moment dowiemy się, kto został zwycięzcą siedemnastej edycji cieszącej się wielką popularnością edycji konkursu. Tym razem odbędzie się ona w Gliwicach. Finał Eurowizji Junior 2019 został zaplanowany na niedzielę 24 listopada. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00. Nasza reprezentantka wystąpi jako 11. Kolejność może okazać się jednak sprawą drugorzędną. Liczy się przede wszystkim występ. 20 listopada mogliśmy zobaczyć fragment pierwszej próby Viki przed finałem konkursu. Jak sobie poradziła? Dziewczyna świetnie radzi sobie z tremą i widać po niej, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Jak wygląda wizualna strona jej występu? Czy uda jej się przyćmić konkurencję dzięki strojom, tańcowi i wyświetlającym się w tle grafikom? Okazuje się, że ma na to wielkie szansę! Oprawa występu zasługuje na szóstkę! 

Eurowizja Junior 2019 - jak będzie wyglądał występ Viki Gabor?

Występ Viki powala na kolana! Znajdziemy w nim wszystko, co określa Viki i jej piosenkę. W wizualizacji królują krople deszczu, a sama wokalistka ubrana jest niezwykle kolorowo. Na scenie towarzyszą jej tancerze. Występ klimatem nawiązywał będzie do dobrze nam znanego teledysku Superhero lecz Viki postawiła na prostotę i symbolikę. Czy zapewni jej zwycięstwo? Z pewnością pomoże wczuć się w klimat i dać z siebie wszystko! 

Najnowsze