Eurowizja Junior 2019 - piękny gest Viki Gabor na scenie. Tego nie zrobił nikt wcześniej!

2019-11-23 11:27 MK
Viki Gabor
Autor: YouTube / Junior Eurovision Song Contest

Viki Gabor to tegoroczna reprezentantka Polski w konkursie Eurowizja Junior. Już w niedzielę, młoda wokalistka zaprezentuje swój hit Superhero na żywo podczas wielkiego finału imprezy. Artystka zdecydowała się na zrobienie czegoś, czego nie zrobił nikt przed nią. W trakcie swojego występu, wykona ona piękny gest w stronę niepełnosprawnych fanów Eurowizji. Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2019 - Viki Gabor szykuje wielkie show! 12-letnia wokalistka, która zwyciężyła w specjalnej edycji kultowego programu Szansa na sukces i zapewniła sobie możliwość reprezentowania naszego kraju w konkursie, już w niedzielę powalczy o ponowne zwycięstwo dla Polski. Utwór gwiazdy zatytułowany Superhero jest jednym z faworytów tegorocznej edycji konkursu. Fani Eurowizji oraz internauci nie tylko docenili jego przebojowość, ale również przekaz, jaki za sobą niesie. Piosenka napisana przez trio w składzie Lanberry, Patryk Kumór oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek traktuje o bardzo aktualnym i ważnym temacie. Mianowicie, o zmianach klimatycznych, jakie zachodzą na naszej planecie. Viki śpiewa w Superhero, że wszyscy możemy stać się bohaterami, ratując Ziemię, która jest naszym domem. Już krótkie nagranie z pierwszej próby sugeruje, że polska reprezentantka wraz ze swoimi współpracownikami przygotowali wielkie show. Komentujący z różnych krajów jednogłośnie przyznali, że świetnie brzmi ona na żywo oraz ma w sobie bardzo dużo energii. Jak się okazuje, Viki zadbała również o to, by każdy widz mógł zrozumieć zawarty w jej kawałku apel.

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019

Eurowizja Junior 2019 oficjalnie rozpoczęła się w poniedziałek, 18 listopada. To właśnie wtedy na czerwonym dywanie pojawili się wszyscy reprezentanci krajów, które zadeklarowały chęć udziału w konkursie. Od tamtej chwili, w Arenie Gliwice regularnie odbywają się próby do wielkiego show, którego gospodarzem po raz pierwszy w historii będzie Polska. Na wideo z przygotowań Viki Gabor do występu można dostrzec dwóch tłumaczy posługujących się językiem migowym. Dzięki ich pomocy, wokalistka chce sprawić, że słowa jej piosenki dotrą do każdego fana Eurowizji. To naprawdę piękny gest!

Eurowizja Junior 2019 - finał

Wielki finał Eurowizji Junior 2019 odbędzie się już 24 listopada o godzinie 16:00. Od piątku, 22 listopada można już głosować na swoich faworytów. W artykule poniżej przypominamy, co trzeba zrobić, by wesprzeć Viki.

Najnowsze