Eurowizja Junior 2019 - ceremonia otwarcia. Kiedy, o której godzinie i kto się pojawi?

2019-11-18 11:05
Eurowizja Junior
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Eurowizja Junior 2019 to wydarzenie, na które wszyscy czekamy! Młodzi artyści będą rywalizować o prestiżowe wyróżnienie. Na scenie pojawią się początkujące gwiazdy z krajów takich jak Malta, Irlandia, Hiszpania, Macedonia czy Francja. Polskę reprezentować będzie Viki Gabor znana z The Voice Kids. Kiedy, gdzie i o której odbędzie się ceremonia otwarcia?

Eurowizja Junior 2019 - ceremonia otwarcia. Kiedy, o której godzinie i kto się pojawi? Eurowizja Junior to wyjątkowy, międzynarodowy konkurs piosenki dla dzieci. Dzięki spektakularnemu występowi Roksany Węgiel, która w 2018 roku wygrała konkurs, tegoroczna edycja odbędzie się w Polsce. Miastem, które ugości młodych wykonawców, ich rodziny, przyjaciół i oczywiście fanów będą Gliwice. Jedną z gospodyń programu będzie właśnie młodziutka Roxie! Dziewczyna wraz z profesjonalnymi dziennikarzami i prezenterami pojawiać się będzie na scenie i rozmawiać z młodymi wykonawcami. Nikt nie rozumie ich tak jak ona! W końcu sama odczuwała podobne emocje i oczywiście stres. Konkurs to jednak nie tylko zmagania młodych artystów. Przed nami również emocjonująca ceremonia otwarcia. Co będzie się wtedy działo? Kiedy, o której godzinie i kto się pojawi na scenie? Harmonogram programu jest już znany! Wszystkiego możecie dowiedzieć się w tym artykule! Na ceremonii zobaczymy niesamowite gwiazdy młodzieżowej sceny!

Eurowizja Junior 2019 - ceremonia otwarcia. Kiedy, o której godzinie?

Wielkie otwarcie Eurowizji Junior odbędzie się już o godzinie 16:00 18 listopada! Wydarzenie odbędzie się w gmachu Teatru Śląskiego w Katowicach. 

Eurowizja Junior 2019 - kto wystąpi? 

Na scenie pojawią się gwiazdy, które dobrze znamy. Wystąpią:

  • 4Dreamers, 
  • Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny
  • Roksana Węgiel

Roxie zaśpiewa zeszłoroczny zwycięski utwór Anyone I Want To Be, a także jeden z nowych singli. Hymnem tegorocznej Eurowizji Junior jest utwór Share the Joy skomponował reprezentant Polski na Eurowizji 2018 -  Gromee. Wykonają go wszyscy uczestnicy konkursu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze