Krystian Ochman - próba do Eurowizji

i

Autor: EBU / NATHAN REINDS

Eurowizja 2022 - reakcje internautów na występ Polski. Krystian Ochman da nam zwycięstwo?

2022-05-13 15:45

Eurowizja 2022 będzie nasza? Może nam to zapewnić Krystian Ochman, który reprezentuje Polskę z piosenką River. Po pięciu latach przerwy udało nam się awansować do wielkiego finału. Występ Polaka już stał się hitem w sieci. Co sądzą internauci? Czy zwycięzca The Voice of Poland wygra również Eurowizję?

Eurowizja 2022 - jak poradzi sobie Polska? Za nami już drugi półfinał, w którym Krystian Ochman wykonał piosenkę River. Reprezentantowi Polski udało się awansować do wielkiego finału. To już wielki sukces, ponieważ ostatni raz nasz kraj dostał się do finałowego koncertu w 2017 roku. Ochman przełamał złą passę i zawalczy o dobry wynik. Jak nasze szanse oceniają internauci? Pod półfinałowym występem Polski posypały się komentarze. Piszą je nie tylko Polacy, ale także widzowie z zagranicy. Zebraliśmy dla was najlepsze wpisy internautów w serwisie YouTube.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - kto wygra? ESKA.pl typuje najlepszą piątkę

Wywiad z Krystianem Ochmanem na chwile przed jego eurowizyjnym występem
Sonda
Kto wygra Eurowizję 2022?

Eurowizja 2022 - występ Polski. Komentarze internautów.

Oto przykładowe komentarze pod występem Krystiana Ochmana:

12 punktów dla Polski, ale mnie efektów wizualnych i szalonych świateł. Głos tego roku. Niesamowity.

Nie będą kłamać. Nie jest to mój typ muzyki, ale za każdym razem kiedy ten chłopak otwiera usta łapie mnie za serce. Boże, co za głos!

Jestem z Ukrainy i będę kibicował Polsce, bardzo podoba mi się twój występ!

Był perfekcyjny! Nie byłbym zaskoczony, jeśli wygrał półfinał.

Nie pamiętam kiedy, i czy w ogóle, przy jakimkolwiek naszym występie było słychać takie odgłosy zachwytów wśród widowni w trakcie i po występie.

Och Maaan co Ty narobiłeś, teraz tylko w uszach Twoje wykonanie i tak w kółko. Przede wszystkich zaśpiewać tak jak Ty w dzisiejszych czasach to szlachetność, której powinniśmy bronić i chronić, w przepychu kiczu, kontrastu jaki pokazano, czysty jak łza. Dziękujemy za to, że pokazałeś światu, co to piękno, inni niech zamilkną. Tu nieważny wynik bo dla nas jesteś już zwycięzca, dziękujemy na Ciebie czekaliśmy.

Głos ma perfekcyjny, ale powinni usunąć te efekty specjalne. Są niepotrzebne.

Może Polska wygra po raz pierwszy w historii? Prawdziwe arcydzieło!